Karin Babinská se v dětství cítila nepochopená a nedoceněná. Může za to její otec, který se prý vzhledově podobá Krajčovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karin krajco babinska
Zdroj: Profimedia

Každý jsme po rodičích něco zdědil. Ať chceme, nebo ne, naše vlastnosti se vždy alespoň částečně odráží od toho, kdo nás přivedl na svět. A jinak to není ani v případě slavných. Režisérka a herečka Karin Krajčo Babinská není výjimkou a potvrdila to na svém Instagramu.

Na profilu, který vlastní společně se svým manželem, frontmanem skupiny Kryštof, sdílela fotku z mládí. Svěřila se, že jako malá s otcem hodně bojovala a chodila si často postěžovat raději k mamince. Dnes je jí ale líto, že s ním nemohla strávit času víc.

Příběh sdílený u černobílé fotky, na které je Karin se svou rodinou, mnohé fanoušky dojal. Některým možná ukázal, že rodinné vztahy je třeba si hlídat, dokud na to je ještě čas. I když Karin nakonec byla s otcem zadobře, dnes už je bohužel v nebi a ona na něho může jenom vzpomínat.

Vzhledově spíš po mamince

„Vzhledově jsem spíš po mamince, ale povahu mám po něm. Asi proto jsme spolu tak často a ostře bojovali, jakmile jsem si na svět učinila vlastní názor,“ píše Babinská u fotografie, na které se její sympatický otec usmívá na svět po boku své velké rodiny.

Herečka dodává, že ona i její otec byli Berani a oba měli velké ego a tvrdohlavou povahu. Proto spolu hodně bojovali, ale on jakožto otec většinou vyhrál. „Cítila jsem se nepochopená a nedoceněná. A když pak mnohem později ztratil k boji sílu, nastal mír a v něm potom i odešel,“ svěřuje se Babinská.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

„Od té doby mi chybí. Všechny křivdy byly odpuštěny, zůstala jen láska a vděk. Mávám ti tam nahoru, tati. A děkuju ti. Děkuju ti za život,“ zakončila smutně vyprávění. Je vidět, že otce milovala a i přes pár hádek či neshod ho vždy obdivovala a byl pro ni vzorem.

Vybrala si manžela podle svého otce?

Fanoušci se pozastavují nejen nad tím, že Karin složila svému tátovi krásnou poklonu a že je její příběh dojemný až k slzám, ale také nad rodinnou podobou, kterou rozhodně s maminkou ani tatínkem nezapře. Jenomže kromě toho si mnozí také všimli toho, že je její otec podobný ještě někomu.

„Karin, váš tatínek byl hodně podobný Richardovi, víte to?“ píše jeden z lidí a není sám, kdo si všiml. Je možné, že měla nakonec ve svém otci režisérka takový vzor, že si podvědomě našla manžela, který se mu alespoň trochu podobal? Podle fanoušků to tak vypadá.

Mnoho z nich každopádně také připsalo, že děkují za krásný příběh a běží se honem pozdravit s rodinou, dokud je na to ještě čas. Nikdo z nich by totiž nechtěl, aby měl těsně před smrtí s někým z těch, kdo ho přivedl na svět, nějaké špatné vztahy. Karin tak svým příběhem dokonce mnohé inspirovala k rodinné lásce.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články