Karin jako nová Bond girl? Richard Krajčo se za svou ženu stydět nemusí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard karin krajcovi
Zdroj: Profimedia

Richard a Karin Krajčovi tvoří pár už několik let. Mají dokonce společný profil na Instagramu, kde ukazují nejen střípky ze svého soukromého života.

Karin se věnuje psaní knih a některé také doporučuje. Nedávno se zaměřila hlavně na děti, fanoušci jsou nadšeni jejím výběrem. V postování snímků se s manželem střídají, ten nejnovější vložil právě zpěvák a frontman kapely Kryštof.

Richard očekává průšvih

K příspěvku, na kterém je pouze Karin a je oblečená jen v plavkách, připsal: „New Bond Girl. Vůbec nechápu, proč ta holka nikdy nechtěla nosit šaty a fotit se v plavkách. Slíbil jsem jí, že ji fotím jen pro sebe, takže až se to doví bude prskat. Ale nemohl jsem to vydržet…,“ napsal s humorem.

„Prostě se mi pořád líbí, i po těch skoro deseti letech… Vlastně se mi líbí víc a víc, a to je fajne jak cyp. Přijde pomsta, já vím, ale co už… Přeju všem hezký večer,“ dokončil Richard, který se tak vyznal své ženě. Ta určitě bude mít z příspěvku radost, možná ale o něco míň z toho, že je na snímku pouze v plavkách.

Nutno dodat, že má postavičku jako lusk. Neonově růžové plavky jen podtrhují její perfektní figuru, a pozadí dodává snímku punc romantiky. Mít město za zády společně s mořem a nechat se vyfotit při západu slunce by brala každá žena.

Fanouškům se Karin líbí

V komentářích, které přistály pod příspěvkem, se všichni shodli na tom, že to Karin velmi sluší, ať si pak říká, co chce. A pomsta Richardovi snad bude sladká, jak se zmínila jedna ze sledujících.

Richard také na svém Instagramu prozrazuje úryvky ze svých písní, které vyjdou na novém albu. Na začátku října se do éteru pošle balada Do nebe se propadám. Videoklip k ní se bude teprve natáčet.

„Evženova magická kytara, tklivé piáno, text o odvaze milovat bez zábran a zadních vrátek – třeba se vám taky zalíbí. Klip se bude natáčet v druhé půli října a na starost ho bude mít pro změnu Karin,“ prozradil Richard. Fanoušci se tak mají na co těšit.

Autor: Raina TomanováSouvisející články