To je ale kost: Jiří Langmajer ukázal, jak se mění v ženu. A prý se mu to dokonce líbí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Každý herec v rámci své role musí podstoupit make-up. Někdy je to změna větší, někdy menší, někdy musí dokonce člověk něco obětovat. Například svou mužnost, jak ukázal Jiří Langmajer v krátkém videu na svém instagramu.

Langmajer je vynikající český herec, který se nebojí snad žádné role a nemá problém si udělat legraci sám ze sebe. Novým klipem, který na sociální síti zveřejnil, pobavil většinu fanoušků. A nebylo k tomu třeba příliš mnoho slov.

Jenom Langmajerův obličej, šikovné ruce make-up artistky a tužka na oči. Možná vám to zní trochu divně, ale Jirka byl po celém procesu s výsledkem tak spokojený, že se musel pochlubit na instagramu tím, jak mu to s make-upem sluší.

Užíval si to

Na videu sedí Langmajer v kosmetickém křesle a šikovné ženské ruce se věnují malování jeho obočí. On pak ještě svůdně na fanoušky zamrká, aby bylo vidět, jak jeho krátkým vlasům a fousům na bradě namalované oči sluší.

„Jak se stávám ženou. Cha. Abyste věděli, náhodou se mi to líbí,“ připsal na svůj instagram k příspěvku s hashtagem #tocimefilm. Na výsledek se tak mohou fanoušci jedině těšit, protože je jasné, že to bude něco nezapomenutelného.

I když je video krátké, vystihuje Langmajerovu vtipnou povahu, které se dokonce i maskérka na pozadí směje. A není jediná. Fanoušci na jeho instagramu nestíhají psát vtipné komentáře.

To je ale kočka!

Jirkovu vtipnou povahu se pokouší překonat nejeden komentář. Mnoho lidí připisuje humorné příspěvky o tom, jak moc to Langmajerovi sluší. Jako kdyby se snad fanoušci předháněli v tom, kdo je vtipnější.

„Super, jste kost,“ píše jeden, zatímco druhý dodává: „No teda, to jste ale kočka.“ „Tak teď aby vaše paní doma schovávala šminky,“ směje se zase jiný. Jeden komentář je zkrátka větší skvost než druhý.

Za necelou hodinu se také video dočkalo více než pěti tisíc srdíček. Je vidět, že Jiřího Langmajera lidé jako ženu obdivují a možná by si mohl šminky zkoušet brát i do společnosti častěji, co říkáte?

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články