Karin Krajčo Babinská zapózovala se svou dospívající dcerou a popsala, jaký spolu mají vztah

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
karin krajco babinska
Zdroj: Profimedia

Karin Krajčo Babinská už má dospívající dceru, se kterou není vždy lehké vyjít. Zná to snad každá maminka, která má už starší holčičku, kterou musí vést k tomu, aby se dobře chovala a nemyslela si, že matka ničemu nerozumí.

Karin má, zdá se, se svou dcerou Jasmínou skvělý vztah. Jasmína si rozumí i s jejím manželem Richardem Krajčem a spolu s jeho dětmi vycházejí také dobře. Společně se objevili například na premiéře filmu Gump – pes, který naučil lidi žít.

Karin zveřejnila snímek s dcerou na instagramu

Její dcera Jasmína už má svůj vlastní profil na instagramu, kam postuje hlavně svou největší vášeň, kterou jsou koně. Najdete tam hlavně snímky těchto zvířat a také fotografie z různých výletů.

Karin má společný profil se svým mužem. Tentokrát bylo ale jasné, kdo na instagram píše. „KARIN: Být parťákem dospívající dceři pro mě znamená mluvit od rána do večera, probírat milion věcí, které dospělému přijdou jako hlouposti, ale pro ni jsou tolik důležité,“ začala vyprávět své pocity.

„Neustále řešit náš vzhled, dívat se s ní do jejího mobilu, kde mi každou chvíli něco ukazuje, tančit na písně dle jejího výběru, bláznit, smát se a fotit se a fotit se a fotit se. A o všechno, s čím potřebuju pomoc, si říct třikrát,“ následovalo několik vysmátých smajlíků.

Podpora dětí od jejich rodičů je důležitá

„A proč ne? Je to super!“ dokončila Karin a v samotném závěru označila právě svou dceru. Svá slova potvrdila snímkem, na kterém je v popředí Jasmína, která má v ruce telefon a její maminka Karin stojí za ní.

Svou dceru objímá v pase a tím, že je snímek černobílý, ještě dodává důraz na slova, která k němu Karin připsala. Je vidět, že Jasmínu podporuje ve všem, co ji baví, což je jedině dobře.

I když se rodičům nebude líbit, jakou cestou se jejich děti vydají, měli by je podporovat. Sdělit svoje obavy, svoje názory, ale konečná rozhodnutí nechat na nich. Je zřejmé, že Karin i Richard mají na výchovu jednotný názor.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články