Karolína Kurková ukázala své přednosti jen v noční košilce. Není divu, že patří mezi naše nejúspěšnější modelky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Karolína Kurková je skvělou českou modelkou, která se proslavila i v zahraničí. A to nejen proto, že má dokonalou postavu, ale protože je ztělesněním ženskosti a nestydí se na molu ukázat jen ve spodním prádle a sebevědomě ho prezentovat. Její fanoušci si ukázku mohli užít i na Instagramu modelky.

Kurková sdílela na své sociální síti fotografii, na které jen v košilce leží ve svůdné póze na posteli.

Aby byl příspěvek dokonalejší, použila ne příliš umělci oblíbený černobarevný filtr, který podle mnohých dělá fotku hned mnohem hezčí.

Bylo to ale potřeba? Téhle ženě to sluší i v barevné verzi a možná se tak úpravám mohla vyhnout. Mnoho fanoušků jí tenhle malý nedostatek vytklo, i tak je ale daleko víc těch, kteří ji uznávají a nová fotografie se jim líbí.

Šťastné výročí

Kromě fotky přidala k příspěvku na Instagram Kurková ještě krátké video, které je záznamem z módní přehlídky. Na molu se ukázala jen ve spodním prádle a černém přehozu a svou dokonalostí nejen ohromila fanoušky, ale také ukázala krásu ženského těla.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Jedno srdce za druhým

Pod příspěvkem Kurkové přibývají každou chvílí srdíčka nadšených fanoušků. Muži i ženy nestíhají obdivovat její krásu, a mnoho z nich se dokonce rozhodlo kromě emotikonů vyjádřit obdiv i slovy.

Ať už české, tak i cizojazyčné komentáře jsou především o kráse, kterou Karolína Kurková představuje. Jako Češi můžeme být na modelku hrdí, protože ona se proslavila v mnoha dalších zemích a stala se doslova naší světovou zástupkyní.

Můžeme jen doufat, že jí spolupráce s velkými firmami vydrží a bude se i nadále věnovat modelingu, který ukazuje nejen krásu, ale také podstatu nějaké věci.

Dá se očekávat, že v budoucnu toho Kurková ještě hodně předvede a fanoušci na jejím Instagramu nebudou zklamaní.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články