Kateřina Brožová oslavila 20. narozeniny své dcery. Ta je její mladší kopií

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Herečka Kateřina Brožová není z těch celebrit, které by na potkání ukazovaly svoje soukromí. Občas se ale poštěstí, a i vy tak můžete nahlédnout do hereččiny rodiny, jejíž fotografie sdílí na internetu.

Jednou takovou fotografií je i snímek její dcery Kateřiny, kterou má herečka s podnikatelem Zdeňkem Tomanem. A jak je vidět, jablko nepadlo daleko od stromu. Herečka se rozhodně za svou dcerku stydět nemusí. Ta zrovna oslavila kulaté narozeniny.

Dvacetiletá Kačenka je krásná a půvabná

Herečka má být právem na co hrdá. Její dcera je krásná a zdědila po ní krásné křivky, dlouhé vlasy a také sexy úsměv. Dokonce má za sebou několik módních přehlídek, ale jak se ukázalo, nakonec skončí u jiné práce.

Podle jejích sociálních sítí to vypadá, že propadla lásce ke koním. Jestli se ale rozhodne jít ve stopách své maminky, nebo se rozhodne dělat něco z jiného soudku, zatím ale neprozradila. Stejně jako Kateřina je i mladší Kačenka tajnůstkářka.

Jisté je, že nebude mít nouzi o nápadníky, protože je momentálně nezadaná. Kateřina uveřejnila na Instagramu její snímek z automobilu a uvedla, že jí přeje krásné dvacáté narozeniny.

Komentáře jsou samozřejmě plné gratulací a blahopřání nejen ke krásnému věku, ale také k jejímu vzhledu. Dlouhé blonďaté vlasy, krásný obličej a svůdný úsměv musí oslnit každého muže.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Kateřině život občas hodí klacky pod nohy

Život Kateřiny Brožové ale nebyl vždy bez mráčku. V roce 2003 se stala účastnící těžké dopravní nehody, po které mohla zůstat ochrnutá. Tenkrát ji zachránilo asi jen to, že jela ve velkém autě, přestože nebyla připoutaná.

Její dcerce byl přitom jen rok a půl. Navíc ji čekal rozvod právě se Zdeňkem Tomanem a do třetice měla její maminka mozkovou příhodu. Všechna neštěstí se udála během krátkého časového úseku a herečka se velmi často obracela k Bohu.

Kateřina se věnuje herectví nejen ve filmu a seriálech, ale vidět ji můžete také na divadelních prknech. Občas moderuje nějakou akci nebo si zazpívá na pódiu. Pochází z umělecké rodiny, a tak bylo jasné, jakou dráhou se v dospělosti vydá. Dnes se může těšit z úspěchů své krásné dcery.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články