Kazma se vypsal z rozchodu na sociálních sítích. Vypadalo to spíš jako vyznání lásky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kazma kazmitch
Zdroj: Profimedia

Moderátor Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch a misska Andrea Kalousová, která se zúčastnila také pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, ohlásili rozchod.

Zůstávají ale nadále přátelé a oba napsali na své sociální sítě dojemná vyznání. Nevypadalo to, že jsou od sebe, ale opak je pravdou. Jsou ale oba rádi, že se rozešli v klidu a zůstali přáteli. Kazma na svém facebooku napsal velmi dojemná slova, reakce fanoušků jsou vesměs smutné.

Oba se ze svých citů vyznali online

Kalousová například uvedla: „Je tu něco, co bychom vám rádi společně řekli. Teda vlastně spíš tak nějak každý sám po svém. Vnímám totiž, že se to netýká pouze nás. Jste tu totiž i vy. Vy, co jste nám fandili od našich počátků. A přesně kvůli tomu cítím potřebu se vyjádřit k otázce, kterou nám teď, tak často pokládáte.“

„Nebylo to vůbec jednoduché rozhodnutí, ale došli jsme ke společnému závěru náš vztah po 5 letech ukončit. Bude se normálně stávat, že nás spolu někde potkáte, ale to neznamená, že jsme se k sobě vrátili. Bude to znamenat pouze to, že teď životem kráčíme už jako přátelé. A já jsem moc vděčná za to, že to takhle může být,“ pokračuje v osobním vyznání modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angie (@andrea.kalousova)

Přiznala, že vždycky byla na průšviháře a není divu, že ji sbalil ten největší. Přitom si ještě před začátkem vztahu říkala, jaký je to frajer, protože jí tak připadal. Nakonec ale zjistila, že je to skvělý kluk a poznala, co se za jeho image skrývá.

Fanouškům je líto jejich rozchod

Kazma napsal na svůj profil podobná slova. „Jsi o 11 let mladší, a přesto jsi mě toho tolik naučila. Ukázala jsi mi, co je v životě opravdu důležité, i jak se má člověk správně dívat na svět. Dávala jsi na mě pozor, abych nesešel z cesty,“ napsal Kazma na facebook.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch)

Fanoušci nad těmito slovy museli zaplakat. „A vracela mě zpátky na základnu pokaždé, když jsem si o sobě začal myslet, že jsem něco víc než jenom obyčejný mravenec, jak jsi mi s oblibou říkávala. Dala jsi mi to, co potřebujeme všichni stejně. Bez ohledu na to, kdo jsme, jak jsme velcí nebo jak silní vypadáme navenek – bezelstnou, upřímnou lásku.“

Kazma přiznal, že i když už netvoří pár, bude na ni dávat pozor, pokud to bude potřebovat. Podobných rozchodů tu moc nebývá, takže nezbývá jen doufat, že oba budou i nadále šťastní a najdou pro sebe pravého partnera. Ne každý vztah musí skončit skandálně a Kazma s Andreou jsou toho příkladem.

Fanoušky bohužel tato zpráva nemile překvapila. Přiznali, že je jim líto, že jde slavný pár od sebe, někdo dokonce uvedl, že na konci vyznání čekal pozitivní těhotenský test nebo žádost o ruku. Toho už se ale nikdo nedočká.

Zdroj: Facebook

Autor: Raina TomanováSouvisející články