Zdeněk Pohlreich to během lockdownu neměl lehké. V jeho restauraci docházelo ke kuriózním situacím

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zdenek polreich
Zdroj: David Neff / MAFRA / Profimedia

Zdeněk Pohlreich je zkušený kuchař, který ale kvůli pandemii přišel nejen o dost peněz, ale také klientů. Nyní ho můžete vidět jako moderátora seznamky, která ale nemá velký úspěch.

Seznamovací show se jmenuje První večeře a odehrává se přímo v Polreichově restauraci Divinis. V jednom díle se jedna z žen přiznala, že by ráda sex na Petříně, a nebyla jediná, která v této show perlila. O divné historky tu rozhodně není nouze.

Na nemravnosti diváci slyší

O nemravnosti v tomto pořadu opravdu není nouze. Jde v ní o to potkat blízkého člověka, se kterým si budete rozumět. Bohužel to někteří pojali jako opravdovou seznamku, a hned při prvním shledání šokovali svým přiznáním. Mladá žena připustila, že by ráda sex na petřínské rozhledně nebo že má zkušenost se swingers.

Šéfkuchař se rozhodl okomentovat, co se to u něj v restauraci vlastně děje: „Asi tací lidé jsou mezi námi. Já jsem se s takovými lidmi nikdy nesetkal, ale zdá se, že to není úplně nic výjimečného. Doba je dneska daleko otevřenější a holky mají daleko větší tah na bránu, abych tak řekl.“

Dodal, že je fajn uvést na pravou míru všechno hned na začátku. Člověk si pak může rozmyslet, jestli se s danou osobou ještě vůbec sejde. Zdeněk přiznal, že nikdy neslyšel celé rozhovory, ty si vychutnal až v samotné televizi, kdy pořad běžel.

Kuchař si nabídkou zpestřil lockdown

Pohlreich prozradil, že měl podezření, že se u něj takové věci dějí. Navíc se točilo v dubnu, kdy probíhal lockdown, Zdeněk nabídku přijal, aby si zpestřil jinak náročné dny, kdy nemohl být v restauraci.

„Poslední rok a tři čtvrtě byl velice psychicky náročný. Přežít oba lockdowny pro podniky nebylo jednoduché. Museli jsme se adaptovat, naštěstí jsme neměli žádné dluhy a umíme relativně dobře počítat,“ vysvětlil Zdeněk.

Stejně jako jiné podniky ale i on musel některé lidi propustit a svá jídla nabízet za nižší cenu. Pohlreich také přiznal, že je zastáncem očkování a chtěl by, aby vakcína byla povinná. „Očkování by mělo být povinné. Bohužel žijeme ve světě, kde se svoboda jednotlivce řadí nad racionální důvody.“

Zdroj: Deník Šíp

Autor: Raina TomanováSouvisející články