Konec velké lásky? Lucie Vondráčková se s Petrem Vojnarem už skoro nevídá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vondrackova vojnar
Zdroj: Jan Vilimek / CNC / Profimedia

Když se veřejnost dozvěděla, že je mezi Lucií Vondráčkovou a Petrem Vojnarem něco více než pracovní vztah, mnozí jim nedávali velké naděje. Někteří dokonce tvrdili, že to byl jen tah české zpěvačky, jak se znovu zviditelnit.

Opak je ale pravdou a Lucie přiznala, že je s Vojnarem pojí velká láska. Hned na začátku vztahu neváhali mluvit například o vlastním dítěti, každý už přitom potomka má, Lucie hned dva.

Petr se s Luckou často objevuje ve společnosti, kde odpovídá na zvídavé otázky.

Vypadá to na vztah na dálku, vydrží to?

Fanoušci teď zažili další šok, a to, když se Vojnar vyjádřil po několika měsících k jejich vztahu. Prozradil dost šokující informace, které možná budou znamenat i konec vztahu.

„Nebydlíme spolu. Máme takový vztah, kdy jsme rádi, že se vidíme,“ odpověděl Vojnar pro ahaonline.cz na otázku, jak to teď partneři vlastně mají.

„Natož abychom plánovali nějaké zásadní věci,“ dodal ještě známý moderátor a bývalý člen skupiny T-Boyz.

Co je tedy vlastně s Luckou spojuje, když se téměř nevídají? Tento vztah velkou vzdálenost a nedostatek času nemusí vydržet.

„Teď jsme se v poslední době viděli asi čtyřikrát, v tomto ohledu máme neintenzivní vztah, protože máme oba dva hodně práce. Ona jezdí točit na Slovensko, já mám hromadu práce, do toho děti. Jsme rádi, že se někde vidíme pracovně než soukromě,“ přiznal Vojnar.

„Záleží na společných pracovních aktivitách, když jsme je měli, tak jsme se viděli víc. Teď v současné době vyloženě žádnou nemáme, proto se vidíme méně. Zkrátka jak je čas, odhadem tak jednou týdně. Vídáme se jako každý jiný pár, který je pracovně vytížený,“ vysvětlil Petr, kterému to přijde normální.

Lucka teď slaví úspěch s novým videoklipem

Lucie natáčela nedávno nový klip na píseň Vzkaz v láhvi. Ten se nyní těší velké sledovanosti. Možná to bude z jednoho prostého důvodu. Lucka tento videoklip natáčela z velké části ve studené vodě.

Pro zpěvačku to rozhodně nebyla příjemná zkušenost, i když výsledný efekt je parádní. Pod mokrými šaty totiž nemá podprsenku, a je tak vidět velká část jejího poprsí, což se samozřejmě líbí mužské části jejích fanoušků.

Sama Lucka klip hodnotila takto: „Mám ohromnou radost z toho, že se u Vzkazu v láhvi propojila jak skvělá muzikantská a textařská práce, tak i poctivá filmařina, že se líbí jak fanouškům, tak kolegům z branže. Baví mě posouvat své vlastní hranice. Jak ve zpěvu, tak v tvorbě celkově.“

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články