Korona vyhnala Moniku Leovou na venkov. Teď si užívá na zahradě u babičky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika leova
Zdroj: Profimedia

Česká moderátorka a modelka Monika Leová se sice narodila v Praze, ale dětství strávila povětšinou v okolí Chocně, kde bydlí její babička. V době koronavirové krize se opět na venkov odstěhovala, protože je to tam pro ni bezpečnější než v místech, kde se hromadí davy lidí.

Každý, kdo měl možnost, odjel raději z velkých měst na venkov trávit čas se svými blízkými. Kvůli koronavirovým opatřením se někteří z nás nemohli s rodinou dlouhé týdny vídat, a není tak divu, že kdo mohl, zařídil se tak, aby byl ostatním co nejvíce nablízku.

A podobně to vymyslela právě i Leová, které venkov už nějaký čas chyběl. Jak si užívá čas na zahrádce v Chocni, kde v rodinném domě bydlí její babička? Podle úsměvů na fotkách to vypadá, že naplno.

S kočárkem i na houpačce

Není nad čerstvý vzduch a čas strávený s rodinou. Monika Leová se sice hodně vyskytuje kvůli své kariéře ve městě, ale ví dobře, kde si odpočine nejlépe. A babiččina zahrada nabízí mladé modelce a také novopečené mamince jen to nejlepší.

Monika má dostatek prostoru na vyjížďku s kočárkem, ze kterého se i její půlroční dcerka Mia Le může vesele usmívat na svět. A i když tomu zatím holčička příliš nerozumí, rozhodně je jí na venkově lépe než ve stresujícím a rušném městě.

Když už Mie nestačí kočárek a hodně pláče, maminka si s ní sedne do houpací sítě a ukonejší ji pomalým houpáním. Takovou rodinnou pohodu by mohl modelce závidět kdekdo. A to pořád není vše, co zahrada nabízí.

Pobyt ve vířivce i pečení koláče

Monika si našla samozřejmě i chvíli pro sebe. Když Mia usnula nebo když právě chovala miminko babička, modelka si ráda na chvíli vlezla do příjemné vířivky a užila si koncem léta ještě teplého počasí a koupání.

Navíc je vidět, že Monika vyrostla na venkově a je také správnou hospodyňkou. Na jedné z fotek se totiž usmívá s koláčem v ruce a dá se předpokládat, že ho sama upekla, nebo minimálně babičce pomáhala. A bezpochyby pomohla i s mnoha dalšími věcmi.

Možná ještě není pozdě si vzít z Leové příklad. Sluníčko už sice tolik nepovoluje koupání a vystavování se v plavkách, ale posezení na zahrádce nebo na dvorku ještě rozhodně není úplně tabu. Inspirujte se modelkou a vyrazte na čerstvý vzduch i vy.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články