Kristýna Kubíčková ukázala nového partnera. Je to úplně jiný typ než její ex Vojta Drahokoupil

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kristyna kubickova
Zdroj: Profimedia

Kristýna Kubíčková je velmi krásná modelka, která se stala Českou Miss Earth 2016. Nějakou dobu chodila se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem, s nímž se ale loni rozešla.

Vojta nedávno přiznal, že je v jeho životě nová žena, se kterou si rozumí, ale protože se ještě nejedná o vztah v pravém slova smyslu, nebude říkat, o koho jde. Je to ale žena ze showbyznysu.

Kubíčková zakotvila u bojovníka MMA

Zato Kristýna přiznala, že má rok od rozchodu s Vojtou po boku nového muže. Tentokrát se nejedná o zpěváka, má oči jen pro zápasníka MMA Viléma Willyho Cao. Její přítel je o rok mladší než ona, což jí ale vůbec nevadí.

Vedle svého nového přítele Kubíčková jen září a je vidět, že je šťastná. Přestala dělat tajnosti i na sociálních sítích a veřejně se přiznala, že má nový vztah. Willy se ale nevěnuje pouze MMA, mezi jeho koníčky patří také thajský box.

Patří mezi studenty Vysoké školy ekonomické, což se může hodit nejen jemu, ale také Kristýně. Modelka také prozradila, jak to nyní má se svým expřítelem Vojtou. „Kdybych dneska Vojtu potkala, tak ho pozdravím. Těch rozchodů tam bylo několik a dnes už necítím žádnou zášť.“

Vojta změnil image a cítí se dobře

Vojta Drahokoupil si ve svém věku prošel už mnoha psychickými problémy. Nedávno natočil nový videoklip, který je podle jeho slov velmi dojemný. Pro expres.cz také prozradil, že je v jeho životě nová žena.

Pokud Vojtu sledujete, nemohlo vám uniknout, že razantně změnil svůj vzhled. Místo slušňáka teď na vás bude koukat kluk s dredy. „Byl to můj dlouholetý sen zkusit si dredy. Pořád jsem ty vlasy měl takové rozházené, tak jsem si řekl, že bych to měl zkusit před novým singlem, který byl ve stylu gospelu, a spojil jsem to s novým tetováním,“ řekl Vojta.

Rozpovídal se také o svém novém videoklipu, který je podle jeho slov něco, co tady ještě nikdo nevytvořil. „Byl natočen můj koncert na lodi, co jsme hráli v Praze. Ty záběry se mi líbily natolik, že jsem je chtěl využít k něčemu většímu, že dotočíme z toho ten dokument a já k tomu řeknu pár slov.“

„Vzniklo z toho pětiminutové cosi, co dávalo smysl k tomu gospelu. Říkám tam větu, že jsem udělal něco, co ještě nikdo předtím v České republice, ale já jsem jinak ten nejpokornější člověk. Ale tato věta je pravdivá. Kdo v Čechách udělal v češtině gospel?“ prozradil zpěvák.

Přiznal se, že má nový vztah, ale nebude zatím prozrazovat s kým. Řekl, že věří na vztah mezi mužem a ženou a na věrnost, takže polyamorní vztahy jdou „mimo něj“.

Autor: Raina TomanováSouvisející články