Módní policie: Modrá je dobrá, ale nic se nemá přehánět. Adéla Gondíková oblékla batiku a vzala dceru do kina

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
adela gondikova
Zdroj: Profimedia

Premiéra filmu Duna přilákala do pražského multikina IMAX na Floře celou řadu celebrit. Mnoho z nich využilo tuto příležitost k tomu, aby do společnosti vyrazily společně s rodinou. A stejný nápad měla i Adéla Gondíková, která se objevila po boku své dcery Nely.

Zatímco divadlo je považováno za místo, kam by se mělo chodit výhradně ve společenském oblečení, v kině se na módu tolik nehraje a i ležérnější modely jsou v pořádku. Žádné večerní šaty se tedy od hostů rozhodně nečekaly.

Přesto ale není úplně od věci myslet na to, co si člověk vezme na sebe. Zvláště v případě, že jste celebrita, a dá se tedy předpokládat, že se na místě budou nacházet i zástupci médií s fotografy. Udělala Gondíková dobře, když zvolila kombinaci modrých šatů a džínů?

Batikovaná a kostkovaná

Říká se, že modrá je dobrá. A Adéle vlastně batikované šaty v modro-bílé barvě poměrně sluší. Navíc je doplnila modrou bundou, která k nim ladila, takže by se zdálo, že jí není co vytknout. Ale možná alespoň modré psaníčko splývající s šaty by mohlo mít barvu trochu jinou.

A džíny, které si pod šaty Adéla oblékla, jsou už možná trochu moc. Nic by se nemělo přehánět, a ačkoli chápeme, že je venku už chladno, a ne každý chce mít holá lýtka, tahle kombinace není úplně nejšťastnější. Že by se za své nohy styděla?

iva pazderkova adela gondikova nela brouskova

Zdroj: Profimedia

Sympatickým úsměvem si to nicméně herečka trochu vylepšila. Zdá se, že si s miskou nachos v náručí užila premiéru filmu ona i její dcera Nela. Ta zvolila šaty černé, které ovšem zakryla kostkovaným kabátem sahajícím skoro až k zemi. Vzor na něm možná působí téměř staromódně.

Conversky jsou navíc sice rozhodně fajn obuv, ale hodí se spíše k džínům a volnějšímu tričku, než k tomuto modelu. Opět ale milý úsměv a pohoda, která vyzařuje z jejího pohledu, alespoň trochu situaci zachraňují. Příště by se možná dámy měly zaměřit na kombinace barev a vzorů a myslet na to, že nestačí jen sladit kabelku s šaty.

Dorazili i další slavní

Na premiéru filmu Duna dorazila, jak již bylo zmíněno, celá řada osobností. Mezi nimi se objevili například Martin Maxa, Jan Nedbal, Štěpánka Fingerhutová nebo Iva Pazderková, která se tu připojila právě k Adéle a její dceři.

Pazderková zvolila jednoduché světlé šaty a v porovnání s Gondíkovou a její dcerou vypadá téměř slavnostně. Černé kozačky po kolena jsou za nás také stylové a možná by se tak od jejího jednoduchého, přesto sladěného modelu mohly Adéla s Nelou leccos naučit.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články