Kristýna Leichtová se nechala zvěčnit u kojení roční dcery. Ta ji zrovna kousla do bradavky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kristyna leichtova
Zdroj: Profimedia

Česká herečka Kristýna Leichtová se stala oblíbenou už díky seriálu Comeback, kde si zahrála Ivu Pacovskou. Později se objevila také ve filmu Bastardi a poměrně nedávno v oblíbeném diváckém seriálu Ohnivý kuře. Kromě toho je ale také ve svém věku 35 let už dvojnásobnou maminkou. Jak to zvládá?

První dcerku pojmenovala Dorota. Narodila se 19. srpna 2018 a jejím otcem je Kristýnin přítel Vojtěch Štěpánek. Dorotka ale dlouho na sourozence čekat nemusela. 25. června 2020 přišla na svět druhá dcerka Rozárka. A právě ta dává někdy herečce při kojení pěkně zabrat, jak Kristýna přiznala fanouškům na Instagramu.

Každá maminka je na své děti hrdá, a jelikož je Rozárka opravdu krásná a fotogenická holčička, není se čemu divit, že se s ní Leichtová fotí na sociální sítě poměrně často a informuje fanoušky o tom, jak její dcerka krásně roste. A občas také o tom, jak Rozárka dokáže maminku potrápit.

Dvě strany kojení

Kristýna Leichtová přidala nedávno na Instagram dvě fotografie. Na té první je holčička na její hrudi klidná a sama herečka se usmívá a je vidět, že dává dívce veškerou mateřskou lásku, kterou má. Druhá fotka je ale trochu divočejší. Fotograf zachytil Kristýnu při bolestivém výkřiku, který zkrátka občas ke kojení patří.

„Druhá fotka ukazuje krásu kojení z té odvrácené strany, aneb když zažijete kousnutí do bradavky,“ přiznala Kristýna v popisku u příspěvku. Je ale vidět, že i když to občas bolí, ona pro své děti umí trpět a chápe, že je to zkrátka součástí mateřství.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Týna Le (@kristyna__leichtova)

Obě fotky ale dokazují, že láska mezi dcerou a matkou je silná a že i když Rozárka občas Kristýnu trochu pozlobí, chvil, kdy jí dělá radost, je daleko víc. Leichtová si naplno užívá mateřství, je ale jasné, že až děti trochu povyrostou, ona se zase vrátí na televizní obrazovky. Prozatím musí fanouškům stačit její instagramový profil.

Máma jak má být

„Co k tomu dodat. Z těch fotek zkrátka čiší mateřská láska,“ rozplývá se jedna fanynka. „Máma jak má být!“ píše další. Oba komentáře se setkávají se souhlasem a spoustou srdíček. Těch si celkem příspěvek vysloužil už šest a půl tisíce.

„U nás je to tedy zásadně fotka číslo dvě. Když kojíš, tak zkrátka kojíš. A nějakou tu bolest je třeba přetrpět,“ směje se fanynka, která má mateřské zkušenosti a snaží se Kristýnu v jejích těžkých chvílích podpořit. Někdy se zkrátka bez bolesti mateřství neobejde.

Celá řada fanynek se nemůže vynadívat na to, jak to Leichtové s její dcerou sluší, mnoho z nich pak sdílí její trápení a přiznává, že děti zkrátka občas zlobí, hlavně když jim začnou růst zoubky. Všichni se ale shodují na tom, že kvůli dětem  stojí za to občas trpět.

Zdroj: Instagram, ČSFD, wikipedia.org

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články