Syn Zlaty Adamovské je mladý fešák, za kterým se každá otočí. A zdědil jednu matčinu superschopnost

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zlata adamovska
Zdroj: Profimedia

Zlata Adamovská je v české herecké branži legenda. Herečka, kterou lidi milují v seriálu Ordinace v růžové zahradě, si v minulosti zahrála třeba i v Kriminálce Anděl nebo seriálu Vyprávěj. Je rok od roku hezčí a na 62 let by ji tipnul málokdo. A její syn také vypadá čím dál tím lépe.

I přestože je Zlata Adamovská vynikající herečkou a dabérkou, a má tak jistě kariérně dost napilno, zvládala se vždy skvěle starat o svou rodinu. Díky tomu dnes může být hrdá na obě své děti.

Barbora i Petr pro ni znamenají celý svět a mladý fešák dnes jistě okouzluje všechny dívky kolem sebe.

Vztahy Adamovské ale nebyly vždy snadné a musela si z nich do života mnoho odnést, aby nakonec mohla žít spokojený život. Jaký životní příběh se ukrývá za úsměvem, kterým oslňuje herečka diváky na televizních obrazovkách?

Třikrát vdaná

Napoprvé se Zlata Adamovská zamilovala do kolegy z branže. Jejím mužem se stal slavný hudebník, pedagog a dnes člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání Vadim Petrov. Ani po rozvodu s ním ale nehledala štěstí daleko a opět zůstala mezi známými osobnosti.

petr john

Zdroj: Profimedia

Vzala si totiž spisovatele, moderátora a politika Radka Johna. Právě s ním má obě dvě své děti. I tak se ale jejich manželství v roce 2010 rozpadlo. O tři roky později se zamilovala Adamovská potřetí a vzala si herce Petra Štěpánka. S tím je dodnes ve spokojeném vztahu.

PR manažer

Syn Zlaty Adamovské už jako malý kluk projevil o herectví velký zájem. Později se rozhodl studovat DAMU. A protože jeho maminka sama začínala jako herečka divadelní, podpořila Petra vším, co měla. On si nakonec vybral obor produkce.

V roce 2014 se po boku herečky objevil na akci Prague Food Festival. Nikoli však jako její doprovod, ale jako zaměstnanec v PR oddělení. A nejen tam si ho všimla média. Ačkoli s matkou do společnosti příliš nechodí, některé akce si nemůže nechat ujít, a tak se na fotkách objevil i v roce 2018, kdy s ní byl na premiéře inscenace Misery.

Uznejte sami, že každá dívka by takového fešáka brala všemi deseti. Zlata Adamovská je snad rok od roku krásnější – to je její superschopnost. A její syn měl to štěstí, že v tomto ohledu zdědil její geny. Jinak je ale vzhledově dost podobný otci, kterého v sobě rozhodně nezapře.

Matka se synem jsou na sebe vzájemně pyšní a daří se jim oběma skvěle. Sice se kolem rodiny Adamovských dříve ochomýtal v několika záležitostech bulvár, dnes je u nich ale vše v pořádku a všichni si užívají spořádaný život plný rodinné lásky a pohody.

Zdroj: wikipedia.org, Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články