Kristýna Leichtová způsobila poprask intimní fotografií. Jedni ji obdivují, pro jiné už je to za hranou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kristyna leichtova
Zdroj: Profimedia

Herečka Kristýna Leichtová je už dvojnásobnou maminkou. Své děti porodila v menším rozestupu a nadšeně se s nimi chlubí na internetu. Kristýna na sebe nedávno zase upozornila tím, že zveřejnila snímek, na kterém kojí svou mladší dceru Rozárku.

Její gesto polovina sledujících a fanoušků ocenila, ta druhá si ale myslí, že takové snímky na veřejnost nepatří, a pokud chce herečka dcerku kojit, měla by to dělat v ústraní.

Herečka vyznává domácí porody a ženskou přirozenost

Domácí porody, kojení na veřejnosti, ale také kojení už větších dětí jsou pro Kristýnu normální témata, o kterých se otevřeně baví. Se svým přítelem Vojtou Štěpánkem má kromě Rozárky ještě tříletou Dorotku.

Kristýna velmi často mluví o tématech, která jsou pro většinu lidí tabu. Kojení na veřejnosti už odrostlejších dětí je tématem, které dělí společnost na dva tábory. „Děkuju, že můžu. Je to sranda, je to krása, občas je to boj, je to láska,“ připsala ke dvěma snímkům, na kterých kojí svou dceru.

Na té první fotografii, která je černobílá, ukazuje krásy kojení. Rozárka si užívá přítomnost své maminky. Nejinak je tomu i naopak. Oběma to moc sluší. Na druhé fotografii ale Kristýna ukazuje také druhou stranu kojení, protože ji malá dcerka zrovna kousla do bradavky. Hereččin výraz mluví za vše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Týna Le (@kristyna__leichtova)

Herečka se za své chování nestydí

Kristýna hrdě bojuje za to, aby se ženy nestyděly krmit své děti na veřejnosti před zraky ostatních. Nejedná se o věc, která je nepřirozená. Sama svou dceru nakrmí, ať je kdekoliv, a je jí jedno, co si o tom ostatní myslí.

Rodinné snímky sdílela Leichtová už měsíc po porodu mladší Rozárky. Nyní už je jí rok, ale Kristýna jí stále dopřává tu nejpřirozenější stravu – mateřské mléko. Jedni její chování odsuzují, ale herečka se nehodlá nikomu za své chování omlouvat.

V komentářích u její fotografie se to hemží pochvalnými příspěvky, najdou se ale také takové, které vyjadřují zhnusení. „Nádhera! Já opravdu nechápu, že někdo může považovat kojení za nechutné, vždyť je to prostě tak boží a maminka s miminkem tak krásní,“ nadhodila jedna ze sledujících.

Kristýna ale ví, jak na komentáře, které nejsou myšlené dobře: „A ne a ne, moje děti vám prostě neukážu! Je to jejich právo! Ale já kojím a jsem bohyně, takže kojící fotky ukážu celému světu!“ uvedla další sledující. „Jo, no! Je to moje tělo, můj instagram, moje rozhodnutí,“ odepsala Kristýna, která je o svých rozhodnutích přesvědčená na sto procent.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová



Související články