Křivda, podvod a nevěra: Veroniku Kašákovou zradil otec jejího dítěte tím nejhorším možným způsobem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika kasakova
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Někteří lidé nedokážou odpouštět. Jiní ale na druhou stranu dovedou překousnout i ty nejhorší věci, které jim partner mohl udělat. Modelka Veronika Kašáková potřebovala delší čas, aby zvládla problémy, které mezi ní a jejím snoubencem tehdy nastaly.

V roce 2019 mezi Veronikou Kašákovou a jejím snoubencem Milanem Sovadinou došlo k rozchodu. To bylo to jediné, co fanoušci modelky zjistili. Neřekla důvod ani to, jak se po těžké situaci cítí. Bylo ale jasné, že to pro ni snadné není.

Těsně před svatbou sundala modelka prsten a odjela na Havaj, kde si podle svých pozdějších slov potřebovala v hlavě utřídit myšlenky. A to se jí podle všeho nakonec podařilo a rozhodla se, že dá Sovadinovi ještě jednu šanci.

Zpytovala jsem svědomí

Kašáková se v zahraničí snažila přijít na to, co se mezi ní a partnerem stalo. On sice podle jejích slov udělal velkou chybu, ale ona hledala chyby i sama u sebe, protože věděla, že je to o nich obou. „Můj den D nebyl takový, jak jsem si ho vysnila. Byl temnější, byl nejhorším dnem v mém životě,“ přiznala pro Blesk.

„Našla jsem u sebe velké věci, které ho dovedly až k tomu, že mě musel ranit tím nejhorším způsobem. Představte si, že se vám stane to, čeho se nejvíc bojíte. Zrada, křivda, podvod, nevěra, lež, bolest od toho nejmilejšího člověka, kterého v té největší čistotě milujete a vaše věrnost je toho důkazem,“ dodala.

Je tak jasné, co se mezi oběma mladými lidmi stalo, ovšem Kašáková přiznává část viny také sobě. Možná právě proto nakonec dokázala svému snoubenci odpustit a vrátit se k němu. Náprava vztahu ale nebyla snadná.

Semklo je narození miminka

Veronika musela odpustit nejen svojí lásce, ale také sobě. Po dlouhé době se jí to ale povedlo, vrátila se domů k Milanovi a letos v únoru se jim narodilo miminko. To samozřejmě pár semklo, ale ani tak se nevyhnul problémům.

Syn Matyáš totiž trpí závažným onemocněním jater, kvůli kterému se o něho musí rodiče starat mnohonásobně důsledněji a je jasné, že do budoucna chlapce problémy budou ovlivňovat. Jenomže jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré.

Veronika a Milan totiž právě díky řešení tohoto společného problému pochopili, co je důležité. Starost o chlapce je spojila a oni tak pomalu zapomínají na to, že to mezi nimi někdy neklapalo. Důležité teď je, že jsou rodina a musí vše řešit společně.

Zdroj: Blesk, super.cz, extra.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články