Kryštof Hádek dlouho tajil, že má třetí dítě. Práskl to na sebe originálním způsobem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
krystof hadek
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity si své soukromí střeží a snaží se pracovní život od toho rodinného co nejvíce oddělovat. Není se čemu divit, ne každý chce své blízké tahat do médií. K takovým, kteří se snaží svůj soukromý život příliš na veřejnost netahat, patří i herec Kryštof Hádek.

Ačkoli si herec nedávno založil profily na sociálních sítích přístupné svým fanouškům, jen málokdy se na nich objeví nějaký ten příspěvek, který lidem prozradí něco z jeho osobního života. Nedávno ale šokoval fotografií, na které jsou zachyceny jeho děti.

Všechny jsou vyfoceny na fotce zezadu, stojí u okna, ze kterého se dívají ven. Jenomže kromě dvou z nich, o kterých veřejnost ví, je na fotce ještě třetí. Hádek přitom nikdy třetího potomka neukázal a lidé neměli ani tušení, že má děti tři.

Dřív se chlubil rád

Když Hádek čekal na příchod prvního potomka, jeho fanoušci o tom věděli měsíce dopředu. Tehdy se herec chlubil tím, jak se na miminko těší a sdílel v médiích nejednu informaci. Ale to už je dávno pryč. Dnes si své soukromí střeží, a když se s něčím pochlubí, obvykle se to týká jeho práce.

Nikdo neměl ani tušení, že je Hádkova partnerka těhotná. To, že dokázal utajit i fakt, že porodila, veřejnost opravdu překvapilo. Mnozí říkají, že se některé věci utajit nedají, ale jak se zdá, když se chce, všechno jde.

Fotografie, na které jsou všechny tři Hádkovy děti, je bez popisku, takže opět fanouškům příliš mnoho neprozradila. Nelze z ní dokonce ani poznat, zda se jedná o holčičku, či chlapečka. Prozradí tuhle informaci herec těm, kteří ho sledují a zajímají se o něj?

Neprozradil ani jméno partnerky

Kryštof Hádek zkrátka nechce svou rodinu tahat do médií, mluví tedy o ní jen málokdy. Dokonce ani neprozradil, jak se jmenuje jeho partnerka. V jednom z rozhovorů o své rodině přiznal pár informací, tehdy měl děti teprve dvě, i tak se ale fanoušci nedozvěděli nic moc velkého.

„Mám dva kluky, rodinný život je harmonický v tom nejširším slova smyslu. Já si spíš užívám tohle období. Doufám, že mě překonají ve studiu,” přiznal tehdy. Je vidět, že je skvělým otcem i hercem, snaží se ale obě role oddělovat.

Možná ho založení sociálních sítí změní a fanoušci dostanou šanci do jeho soukromí trochu nahlédnout, spíše je ale pravděpodobné, že i nadále bude Hádek držet vše v tajnosti a ze života ukáže pouze malé střípky, které prozradí jen to nejnutnější.

Zdroj: Instagram, sip.denik.cz, super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články