Lejla Abbasová po dlouhé době ukázala syna Davida. Podobá se Kocábovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lejla abbasova
Zdroj: Profimedia

Lejla Abbasová je čtyřnásobná maminka a zvládat veškerou péči o děti pro ni rozhodně není snadné. I tak se ale drží a dělá maximum pro to, aby z nich vyrostli potomci, na které by mohla být hrdá. A prozatím se jí to daří. Především ze syna Davida roste pohledný mladík.

Davida má Lejla se svým předchozím partnerem Michaelem Kocábem. S tureckým partnerem Volkanem Kaynakem se jí pak narodily další tři děti. V roce 2017 porodila dceru Imam a o rok později dvojčata Thea a Bena.

I když už je David trochu samostatný, přece jen je mu teprve devět let, a stále tak vyžaduje hereččinu pozornost. Nedávno se s ním ukázala po dlouhé době ve společnosti a mnozí byli překvapeni, jak chlapec vyrostl a jak se podobá tatínkovi.

Vzala ho na zahájení výstavy

Se synem se Lejla Abbasová objevila na zahájení výstavy v IQLANDII v Praze. A upoutali na sebe pozornost nejen médií, ale jistě i fanoušků a hereckých kolegů. Podle mnohých se David čím dál víc podobá právě Kocábovi.

Delší tmavé vlasy a výrazné oči v chlapcově tváři ještě stále značí dětskou dobrosrdečnost a naivitu a Lejla se možná už trochu bojí, až s ním začne třískat puberta. Ale na to je ještě čas. Zatím je to milý chlapec, který v kožené rockové bundě působí opravdu roztomile.

lejla abbasova syn

Zdroj: Profimedia

Dvojice na sebe upoutala možná i kontrastním vzhledem. Zatímco čokoládová kráska se oblékla do bílých barev, její téměř bledý syn zvolil černé oblečení. I tak ale bylo všem jasné, že tihle dva patří k sobě. Výstavu si podle všeho naplno užili.

Doma to někdy nemá snadné

Čtyři děti rozhodně nejsou malý závazek. I když David už je samostatnější a cestu do školy zvládne sám, s tím zbytkem to tak snadné není. Děti proto vozí do školky ve speciálním kočáře.

„Do školky je to tak dva a půl kilometru, děti váží okolo sedmdesáti kil, takže si docela máknu. Po první jízdě jsem myslela, že umřu a už na to nikdy nesednu, ale zvykla jsem si. Mám fyzičku a stehna jak ve dvaceti,“ svěřila se před časem Lejla pro Blesk.

Každopádně, i když je to někdy náročné, děti jí dělají radost a především z Davida roste malý šikula. Co ho nakonec bude bavit a pro jakou profesi se nadchne, jasné není, na to je času dost. A ostatní tři potomci mají na takové rozhodování ještě o pár let víc.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články