Leoš Mareš a jeho žena se těší na miminko. Šťastná budoucí maminka se pochlubila bříškem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares monika maresova
Zdroj: Profimedia

Je tomu sotva pár dní, kdy se Leoš Mareš pochlubil v rádiu, že se svou manželkou Monikou očekávají potomka. Moderátor i sama nastávající maminka teď navíc uveřejnili na svých instagramových profilech fotky, na kterých je vidět, že Monika je již v pokročilém stádiu těhotenství.

Na štíhlé krásce se každé kilo pozná, a těhotenské bříško tak jednoduše neskryje. Samozřejmě ale ani nemá důvod se o to pokoušet, naopak se vesele chlubí fanouškům a sdílí s nimi radost a nadšení. Na miminko se ona i Leoš opravdu neskrývaně těší.

Mareš se ve vysílání rádia pochlubil informací o tom, že je Monika v pátém měsíci a miminko by na svět mělo přijít v březnu. Fanoušci nadšení páru sdílí a sociální sítě Leoše i jeho ženy jsou plné vzkazů a zpráv, ve kterých jim lidé gratulují.

Anděl s těhotenským bříškem

Fotka, kterou přidal moderátor na instagram teprve před pár hodinami, dokonale zachycuje Moničino těhotenské bříško. Je na ní vyfocena v černých obtáhnutých šatech. Podle všeho vznikla fotografie ve Španělsku, kam pár odjel na dovolenkový odpočinek.

Monika navíc stojí před zdí, na které jsou nakreslená andělská křídla, její černé šaty a tmavé vlasy tak vytváří se světlou barvou za ní dokonalý kontrast. Úsměv na tváři pak naznačuje, že má dobrou náladu a cítí se skvěle.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Zda se narodí páru chlapeček, nebo holčička zatím jasné není, na vybírání jména mají Leoš s Monikou také ještě čas. Je ale pravděpodobné, že se brzy pochlubí dalšími fotkami, oba se totiž na miminko velmi těší a sdílet nadšení s fanoušky jim pomáhá nějakým způsobem emoce ventilovat.

Konečně fotka s pupíkem

Monice to i s těhotenským bříškem opravdu sluší. Shodují se na tom davy fanoušků, kteří nemohou Moničinu krásu vynachválit. „Konečně fotka s pupíkem. Sluší vám to,“ píše se v jednom z komentářů.

„Co vy v té SuperStar děláte? Těhotenství se šíří rychleji než chřipka,“ směje se další fanoušek. „No né, vážně je těhotná, vůbec jsem to nezaregistrovala. Krásný těhotný anděl. Leoš musí být v sedmém nebi. Blahopřeji a modlím se za vás oba,“ podporuje pár fanynka.

Je vidět, že Mareš s manželkou mají mezi lidmi obrovskou podporu, a ačkoli je jasné, kdo se těší nejvíce, narození miminka je očekávaným okamžikem pro mnoho jejich fanoušků. Ti teď netrpělivě vysedávají u sociálních sítí a čekají na další informace.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články