Leoš Mareš se s předstihem pochlubil s úžasným výkonem v SuperStar. Při zhlédnutí videa budete mít husí kůži

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš na svém Instagramu sdílel krátké video, na kterém je vidět zpěv mladých talentů, kteří bojují o semifinále v soutěži SuperStar.

Další díl mohou diváci vidět až v neděli večer, už teď ale Leoš sdílel mladé zpěváky, kteří se mu svým zpěvem dostali pod kůži. A nejen jemu. Sledující byli také nadšeni jejich umem, což dokazovali svými komentáři.

Dva mladí zpěváci dojmou i vás

V soutěži už je pouze nejlepších 50 talentů, kteří bojují o semifinálová místa. Leoš Mareš sdílel video dvojice, která se rozhodla zazpívat jednu z velmi těžkých písní – Hallelujah. A povedlo se jim to na výbornou.

Kompletní porota z nich byla paf, všichni se dívali pouze na ně a nechápali, jak se jim povedlo duet dovést k dokonalosti. Mladičká Elizabeth i její kolega Adam porotu ochromili stejně jako fanoušky Leoše, kteří video viděli.

Komentáře byly vesměs hlavně od dívek a žen, mnoho z nich to komentovalo slovy, že je „to rozbrečelo a dojalo“. Objevil se také komentář: „Tak jsem se právě dolíčila a můžu se jít odmalovat a nanovo… Neskutečně krásné a dojemné.“

Monika Bagárová si nenápadně utírá slzy, Patricie Pagáčová jen nechápavě kouká, kde se to v mladých zpěvácích bere. O jejich osudu rozhodne porota, tyto i další talenty si můžete poslechnout právě v nedělním díle SuperStar.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Leoš jako drsný porotce

Leoš Mareš se jako porotce několikrát rozohnil nejen na soutěžící, ale například okřiknul i „kata“ Pavola Haberu. V jednom z castingových rozhovorů se totiž ptal jedné soutěžící na několik otázek.

Ta mu odpovídala jinak, než by předpokládal, a celé složení poroty se dalo do smíchu. Po chvíli to Habera nevydržel a Marešovi poradil, aby raději rozhovor ukončil. Na to mu Leoš řekl: „Drž hubu,“ což zapříčinilo výbuch smíchu celého osazenstva poroty.

Je vidět, že se Mareš jako porotce v soutěži může i pobavit. Není to jen o hledání talentu, co se zpěvu týče, ale porotci hledají osobnost, která bude mít charisma a bude také dobře působit na diváky.

Zdroj: Extra.cz, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články