Monika Marešová nestačí přijímat gratulace. Dlouho vytoužené miminko jí přeje řada českých celebrit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika maresova
Zdroj: Profimedia

„Klokan přiletí v březnu,“ oznámil na svém Instagramu moderátor Leoš Mareš k novince, která hnula celým showbyznysem. Jeho manželka Monika se v pátém měsíci rozhodla odhalit své těhotenství. Pár totiž věří tomu, že po třetím měsíci už se nic zlého nemůže stát, a tak se rozhodl radovat z těhotenství s ostatními.

Mareš má z předchozího manželství syny Jakuba a Matěje, které miluje a skvěle s nimi vychází. Ale s Monikou si miminko přáli už dlouho. Přestože se o tom příliš nemluvilo, bylo jasné, že se o něj snaží, ale moc se jim nedaří. Radostná novina tak zasáhla mnohé.

Od chvíle, kdy je veřejně známo, že je Marešová těhotná, přijímá manželka nejbohatšího moderátora České republiky denně desítky gratulací a nestíhá ani na všechny reagovat. Před časem se vrátil pár z dovolené v Řecku, teď si zase Mareš užívá v Dubaji. Zdá se, že chtějí před šílenstvím novopečených rodičů stihnout ještě pořádný relax.

Pohlaví miminka zatím neprozradili

Přál by si Mareš spíše holčičku, když už dva chlapce má? A co jeho žena, chtěla by syna, nebo dceru? Monika je v péči těch nejlepších lékařů a vyšetření už má za sebou dostatek, je tedy pravděpodobné, že už oba pohlaví miminka dávno znají. V tomhle období těhotenství to není nic zvláštního.

Co to ale bude, prozatím neprozradili, a není ani jasné, zda si sami nechtějí nechat pohlaví dítěte jako překvapení k porodu. Každopádně až nastane ten správný čas, pár, který je na sociálních sítích velmi aktivní, se jistě fanouškům pochlubí.

Mareš je každopádně z novinky nadšen, štěstím jenom září a jeho žena také šíří úsměvy na všechny strany. Gratulacemi se hemží celý internet a Monika mnoho z nich jistě ještě ani nečetla. Kromě fanoušků ale gratulují samozřejmě i nejrůznější celebrity.

Pro výbavičku do SuperStar

„Nejvíc úžasný. Moc vám to přeju,“ napsala stručně modelka Renata Langmannová. I několik dalších celebrit přidalo stručnou, ale velmi milou gratulaci. Mnozí se ale rozepsali, a začali Monice dokonce radit. Například Leošův kolega z poroty SuperStar Marián Čekovský poradil nastávající mamince, kde má shánět výbavičku pro miminko.

Odkázal ji právě na porotu, která má v poslední době s malými dětmi velké zkušenosti. Monika Bagárová a Patricie Pagáčová, kterých se narážka týkala, vzápětí poslaly Monice také pár srdíček. Další gratulace poslali Marešové třeba Rytmus, Jan Bendig a Dara Rolins.

Úžasných vzkazů je jednoduše mnoho a ještě celá řada jich přibyde. Nezbývá tedy než se těšit, zda nakonec přivede Monika na svět chlapečka, nebo holčičku. V obou případech je jasné, že budou s Marešem ještě dlouho zářit štěstím.

Zdroj: sip.denik.cz, Blesk, extra.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články