Leoš Mareš si užívá na pána dovolenou v Dubaji. Společnost mu dělá slavný Michael

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš si jako zpěvák, moderátor a bavič rozhodně dovolenou zaslouží. Fanoušci se ale nemusí bát toho, že by na několik dní zmizel tento oblíbenec z jejich života, on si totiž dává záležet na tom, aby se podělil každou chvíli o nějaký ten nový zážitek z výletu do Dubaje.

Tam, kde je Mareš, mohou se fanoušci vždy spolehnout na nějakou srandu nebo šílenost. Popřípadě obojí. A jeho Instagram je rozhodně plný zážitků ze zákulisí jeho práce v rádiu, ale i ze soukromí. Proto se dalo čekat, že se po odletu do Dubaje Mareš začne chlubit se zážitky.

Je vidět, že si moderátor užívá dovolenou naplno. Před nedávnem sdílel video, na kterém ukázal fanouškům nejen to, že si umí užívat na pána, ale také svůj balanc a taneční schopnosti, které mu předal vzor Michael Jackson. A fanoušci se vtipnými komentáři snaží překonat jeden druhého.

Prostě Michael

Na videu, které Mareš sdílel, je slavný moderátor zachycen na surfu za vodním skútrem. A je třeba říci, že na něm dost válí. Balancovat na vlnách není žádná sranda. A on u toho ještě zvládá tančit a parodovat slavného Michaela.

„Prostě Michael,“ připsal Leoš Mareš k videu. Chvíli sice máchá rukama a je vidět, že má co dělat, aby se udržel, ale nějaký ten taneční krok a sáhnutí do rozkroku podle Jacksona tam opravdu je. Ukazuje se, že Leoš není skvělý jenom v moderování a vyprávění veselých historek.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„Tak už jsem tomu propadnul. Wakesurf kdekoliv,“ dodává ještě k fotografii, na které je opět zachycen při vodním sportu. Někteří fanoušci dokonce ani nevěří, že je to opravdu on. Většina z nich ale Mareše podporuje, a Mareš si tak může večer libovat při čtení pozitivních zpráv.

Žije si jako pán

„Leoši, ty si teda umíš žít,“ píše jeden z fanoušků. Další dodává: „No teda, to jsi opravdu ty, nebo je to fotomontáž?“ Je pravda, že málokdo je tak přírodní talent jako právě Mareš. Fanoušci ho tak obdivují po právu a není se čemu divit, že většina jich jedině chválí, chválí a chválí.

„Koukala jsem z břehu a zrovna jsem si říkala: Takhle jezdí jenom Leoš Mareš!“ směje se někdo a další doplňuje: „Nebýt té lodi za vámi, myslela jsem si, že to za vámi je nějaká pohyblivá tapeta.“ Leoš jednoduše fanoušky oslnil a je jasné, že si v Dubaji opravdu užívá.

A to doslova plnými doušky, dá se totiž předpokládat, že než se naučil na surfu takhle stát, párkrát se vody trochu nalokal. S nějakým tím zážitkem se pravděpodobně zase brzy pochlubí, a fanoušci tak jen s napětím čekají, čím překvapí příště.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články