Leoš Mareš vyvezl maminku na výlet. Na kterém místě byla poprvé v životě?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Leoš Mareš je známý moderátor, který se naplno věnuje své rodině a práci. Ta je teď pro něj až na druhém místě, nedávno Leoš oznámil, že je jeho žena Monika těhotná.

Leoš si užívá života na plné obrátky, a jak by taky ne – patří mezi naše nejlepší moderátory a svým hlasem si vydělává statisíce korun, které se nebojí utrácet nejen za luxusní auta, ale také za drahé dovolené, kam nemá problém vzít i svou rodinu.

Maminka se poprvé podívala do Dubaje

Na svůj Instagram pravidelně posílá fotografie a nejinak tomu bylo i tentokrát. Na snímku se však neukázal se svou ženou Monikou, ani se svými syny, fotografií prozradil, že na výlet vzal svou maminku, která byla v Dubaji poprvé v životě.

Na snímku je zachycen Leoš s maminkou, za nimi moře a dominanta Dubaje. Burj Aj Arab je budova, která je „posazena“ na umělý ostrov a patří mezi jednu z budov, kterou byste tady určitě měli navštívit.

Leoš je oblečený do bílého trika, přes něj má sáčko. Jeho maminka je nápadně podobná Veronice Žilkové, čehož si všimli také fanoušci na Instagramu, kteří si na první pohled mysleli, že je to opravdu slavná česká herečka.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Na dovolené s maminkou, Moniku nechal doma

Maminka má krásné, tmavé šaty, kouká se přímo do objektivu a Leoš ji objímá jednou rukou. Je to fotografie, která má říct, že se Leoš o svou rodinu pěkně stará a nebojí se jet na dovolenou i s maminkou.

Doma navíc nechal těhotnou Moniku, která už si užívá těhotenské bříško. Však už je v pokročilém stádiu těhotenství. Jestli slavný moderátor přivítá na svět holku nebo kluka, zatím není jasné.

V posledních rozhovorech mluví především o tom, jak se do Moniky zamiloval na první pohled, a že jsou spřízněné duše. Monika si neužívá pozornost médií, které se jí v poslední době dostává, raději je schovaná v ústraní. Ráda se ale občas objeví po Leošově boku na různých akcích.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články