Leoš Mareš si připomněl jedno výročí. A ukázal se jako van Damme

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Na svém Instagramu se moderátor Leoš Mareš velmi rád předvádí. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Společně s ním totiž slavil významné narozeniny také jeden velefilm.

Leoš miluje filmy všech žánrů, s čímž se také pochlubil fanouškům. Jeden z nich ale je pro něj „masterpiece“ a rozhodně by ho měl vidět každý. V neděli 21. listopadu letošního roku totiž slavil 45. narozeniny film Rocky.

Leoš zahltil svůj Instagram filmovým trhákem

Leoš je velmi akční, co se týče příspěvků na Instagramu. Nejdříve se fanouškům ukázal jako van Damme, a jeho pozice vypadala velmi slibně. Je nafocený zezadu a vypadá to, že je opravdu ve formě. Následoval příspěvek s tím, že jede natáčet SuperStar. Nemohlo chybět ani video.

Následující dvě sdělení ale obsahovala pouze jediné – společně s ním slaví narozeniny také filmový trhák, který byl v jeho době tím nejlepším, co mohla kinematografie nabídnout. Film Rocky byl poprvé k vidění v kinech 21. listopadu 1976.

Sdílel také video se scénami z filmu, a příspěvek doplnil slovy: „ROCKY má dnes narozeniny a je mu jako mně. 45. premiéra prvního dílu byla 21. listopadu 1976 a je to pro mě nejlepší série všech dob.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Nejkrásnější role ho teprve čeká

„A to miluju Vetřelce, Terminátora, Zpátky do budoucnosti, Harryho i Sex ve městě, ale ROCKY je MASTERPIECE,“ doplnil ještě moderátor a mnoho z jeho fanoušků mu muselo přitakat.

Leoš se teď ale především připravuje na roli otce, protože jeho manželka Monika je v očekávání potomka. Oznámili to sice teprve nedávno, Monice se však pomalu začíná rýsovat pěkné bříško.

Oba manželé shodně tvrdí, že jsou pro sebe stvoření. Leoš na svou ženu pěje jen samé superlativy, v každém rozhovoru se o ní zmíní mnoha hezkými slovy. Chválou nešetří ani Monika, i když přiznala, že jí vadí velká mediální pozornost.

Zdroj: Instagram
Autor: Raina TomanováSouvisející články