Leoš Mareš ve stylu Matrixu. Zahrál si na frajera v černém

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš je sice vtipný moderátor, kterého fanoušci milují pro jeho humor, ale nedávno prokázal, že i jako drsňák by byl pro fanoušky idolem. Někteří z nás si ho ještě pamatují z doby, kdy byly jeho módou kožichy. Mareš má ale mnoho tváří a sluší mu všechno.

Do rádia se obléká v ležérním stylu, v porotě SuperStar je zajímavý svými barevnými modely a v předchozích řadách jako moderátor stejné show v přímých přenosech zaperlil v elegantních oblecích. Teď se ale ukázalo, že mu to sluší i jako frajerovi v černém kabátě.

Na Instagramu se ukázal ve stylu drsňáka z Matrixu a fanouškům vyrazil jeho model doslova dech. Mareš totiž prokázal, že když si nasadí černé brýle a oblékne kožený kabát, z fleku by si mohl zahrát tajného agenta se zbraní za pasem.

Drsňák od pohledu

Na krátkém videu, které Mareš s fanoušky sdílel, je oblečený v černém koženém kabátě ve stylu Matrixu. Černé brýle na jeho obličeji dodávají jeho drsnému výrazu body navíc. Typický Marešův účes a krátce střižené vousy z něho navíc dělají chlapa, kterého by se jeden dokonce bál.

Mareš by si mohl hned zahrát ve filmu nějaké tajného agenta, bodyguarda nebo drsňáka, který pouhým pohledem dostává z lidí informace. Podle všeho se k ničemu takovému ale nechystá a k radosti svých fanoušků i nadále zůstane hlavně moderátorem, který je samá legrace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Někteří fanoušci by podle všeho ocenili, kdyby občas Mareš podobné oblečení do společnosti vytáhl. Jiní zase mají za to, že k němu černý kabát moc nesedí a raději by ho viděli s jeho typicky veselým výrazem bez brýlí a v ležérnějším stylu. Komentáři pod příspěvkem se to hemží.

Čím starší chlap, tím víc sexy

„Já to pořád říká, že čím starší chlap je, tím víc je sexy,“ napsala jedna z fanynek. A s tím souhlasí i celá řada dalších sledujících, kteří si uvědomují, že je Mareš teď daleko mužnější a hezčí, než býval před lety. A není to podle všeho jenom outfitem.

„Moc vám to sluší, ten kabát je pecka,“ píše další. Na tom, že je nový Marešův model drsného muže sexy, se shoduje mnoho fanoušků. Přesto se ale někteří nemohou zbavit dojmu, že starý dobrý Mareš je ten v obleku, který oplývá vtipy a drsný výraz nahodí jen málokdy.

Jasné je to, že se Mareš v showbyznysu neztratí, ať už si na sebe oblékne cokoli. Pro některé je ideálem v černém kabátu jako hrdina z Matrixu, pro jiné spíše jako dobrák s úsměvem na tváři, který vypráví vtip za vtipem a pouští lidem jejich oblíbené písničky.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články