Leoš Mareš vyrazil s rodinou na dovolenou k luxusnímu rybníku. Místo Moniky vzali kluci babičku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš se rád pochlubí snímky ze svého soukromí. Svým sledujícím již několikrát nabídnul skvělou podívanou a nejinak tomu bylo i teď.

Leoš sdílel snímek, na kterém je společně se svou maminkou a dvěma syny. Ale kde je jeho manželka Monika? Vzhledem k tomu, že je ve druhém trimestru, odpočívá doma v České republice, zatímco si Leoš s kluky a jejich babičkou užívá v Dubaji.

Babička dokonce „vlezla“ na atrakce

Jak se ukázalo, babička má pro strach uděláno. Není to tak dlouho, co moderátor sdílel snímky, na kterých je jasně vidět, že si v Dubaji vyzkoušeli atrakci, která měla podle všeho představovat animovaný film.

Jaké ale bylo jejich zděšení, když se během 1,2 vteřiny zrychlili z nuly na 100 km/h? Podle snímku to vypadá, že babička už jen čeká na smrt. Leoš vypadá, že si překousnul jazyk.

Jeho dva synové tuhle rychlost také moc nezvládli, i komentáře od fanoušků byly podobné jako jejich pocity. Mnoho z nich na obdobné atrakci bylo a je to prý opravdu zážitek, na který se nezapomíná. Leoš k tomu jen připsal: „Babička nejvíc. Absolutní KÓMA. No ono to vlastně moc vtipné nebylo.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Dovolenou si všichni užívají

Další snímek je ale z veselejšího soudku. Rodinka na něm pózuje u obrovského bazénu, za sebou mají nádherný hotel a všichni vypadají velmi spokojeně. Aby Leoš znovu ukázal svůj smysl pro humor, uvedl jako místo pobytu „Rybník Věžák“.

Maminka Leoše dostala mnoho pochval za to, jak krásně vypadá, stejně tak i Marešovi synové. „Tak díky skupino. Bylo to fajn. Zase za 5 let tady. Jakub 21, Matěj 18, Leoš 50, Maminka 29,“ napsal k fotografii Mareš.

Někteří fanoušci se ptali po Monice – přeci už dávno bude mít miminko, které může jet na dovolenou s nimi. Mareš se k tomu ale nevyjádřil, bude to záležet na nich. Jedno je však jisté, a sice že se u nich malý potomek bude mít jako v bavlnce a velcí bráchové budou jeho ochránci.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články