Linda Rybová trpí zvláštní úchylkou. U ní doma to vypadá pokaždé jinak

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
linda rybova
Zdroj: Profimedia

Herečka Linda Rybová přiznala, že má zvláštní mánii. I její manžel potvrdil, že s Lindou to doma nemá jednoduché, a to z jednoho důvodu.

David Prachař svou krásnou manželku miluje, ale ta má bohužel vlastnost, která by se ne každému líbila. Herečka trpí mánií, která se dá jen těžko pochopit, pokud zrovna nejste bytový designér. Několikrát ročně je schopná celý byt přeskládat.

Nábytek má své ponožky

Manželský pár byl hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka a prásknul na sebe hodně pikantností. Jednou z nich bylo, že se David Prachař občas cítí, jako by se probouzel v cizím bytě. A tento pocit nemá jen, když ráno otevře oči.

Herečka se přiznala: „Několikrát do roka nejen přeskládám nábytek, ale vyměním všechny pokoje.“ Na nábytek přitom dává ponožky, aby nepoškodila podlahy a nábytek mohla lépe sama přestěhovat. Ponožky už se pak ani nesundavají, jak dodal její manžel.

„Osmadvacet ponožek už nemáme v prádle, ale na nábytku, protože když to na Lindu přijde, tak se to mění,“ nebere si servítky David. „Přijdu domů a nepoznávám to tam! Nebo se probudím a jsem v cizím bytě, všechno je jinde a jinak.“

V domácnosti si musí své zlozvyky navzájem tolerovat

David dodal, že s Lindou chodí spát velmi často společně, ale jako poslední slova před usnutím často slyší od Lindy: „Špatně, zítra to musíme přestěhovat!“ Abychom to ale vzali i z druhé strany, ani Linda to nemá jednoduché s Davidem.

Jejich syn je vášnivý fotbalista a tuto radost a lásku pravděpodobně podědil po svém otci. Jak v létě David přiznal, výstroj se válí všude po domě a Linda už toho má „plný brejle“. Doma ale musí být spousta legrace, protože David zároveň dodal, že se rád o svou ženu stará.

„S velkou nadsázkou říkám, že mi dělá velkou radost, když si stěžuje, že jí není dobře. Samozřejmě jí to nepřeju, ale rád se o ni v tu chvíli postarám. A jsem pyšný, že navzdory věku mi je v tu chvíli líp,“ řekl David s úsměvem.

Zdroj: ahaonline.cz, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Raina TomanováSouvisející články