Lucie Benešová ukázala dceři parádní místa na rande. Ta se čím dál tím více podobá tatínkovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová je skvělá herečka, ale také matka čtyř dětí, z nichž jednu dívku si dokonce společně s manželem Tomášem Matonohou osvojila. Navíc je i patronkou organizace Dejme dětem šanci. Je jasné, že rodina a právě děti jsou pro ni na prvním místě a společné odpoledne s nimi si užívá.

Pátek se pro ni proměnil v pohodový a krásný den, kdy mohla svou osmiletou dcerku Laru vzít na výlet a společně s ní si užít čerstvého vzduchu. A aby společně matka s dcerou zažily něco nezapomenutelného, nebylo ani třeba cestovat nikam daleko.

Na instagramu se Benešová pochlubila s několika fotografiemi z výletu po Praze, během kterého se holčička seznámila nejen s památkami, ale také s některými místy, která jsou pro její matku z mnoha důvodů důležitá. Lucie jí například ukázala, která místa jsou vhodná pro dokonalé rande.

Holčičí den se vším všudy

„Moji milí, takový parádní páteční den s mojí dcerkou a nikam jsme si ani daleko nevyjely… I v Praze se dá užít plno krásy a pohody,“ napsala herečka na svém instagramu, kde sdílela několik společných fotek s dcerkou i místa, na která se podívaly. Společně navštívily restaurace, parky a podívaly se i na hrob Karla Hynka Máchy.

Kromě Lary doprovázel Lucii také pejsek Otakar, kterému se podle fotek líbilo především v restauraci, kde nemohl spustit oči z jídla. „Ukázala jsem Laře (a Otakarovi) pár míst, kam jsem chodila za mlada na rande. No prostě holčičí den,“ dodává Lucie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Podle úsměvů na společných fotkách si obě výletnice společný den procházek po Praze užily u už se těší na další výlet. Tím má být podle Benešové zoo. Závěrem popisku u příspěvku popřála všem fanouškům, aby si každý den užili tak, jako ona se svou dcerou.

Zlobivý Otakar

Fanoušci dávají najevo své nadšení, chválí Lucii za její vyprávění i fotky, a někteří dokonce usuzují, že se malá Lara čím dál více podobá tatínkovi. „Lucinko, jste tak krásná. Moc vám to všem sluší,“ píše fanynka, která kromě Lucie a Lary chválí i pejska Otíka.

Právě jemu se věnuje i další komentář. „Oto, Oto, Oto! Slyšela jsem tenhle křik a říkala si, co je to za neposlušné dítě. A najednou mě předběhl váš Otakar. Pobavily jste mě, aniž byste o tom věděly,“ píše fanynka, která měla to štěstí, že se s Lucií potkala během její procházky po Praze osobně.

Lucie Benešová je jednoduše maminka k pohledání, která ví, kam vzít dceru na výlet, aby si společně naplno užily den. A i když zkrotit malého trhače, aby neběhal za každým člověkem, pro ni někdy není snadné, nejspíš ho příště na společný výlet zase vezme s sebou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články