Lucie Borhyová vyměnila kostýmek za džísku a omládla o 20 let. Řekla také, jak tráví advent

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Profimedia

Nejen tím, že je vynikající moderátorka a denně se objevuje v Televizních novinách, si Lucie Borhyová dokázala získat fanoušky na svou stranu. Je to především jakási přirozená lidskost, která z ní čiší. Má totiž radost i z maličkostí a svým sledujícím na sociálních sítích se ji snaží maximálně předat.

Vánoce jsou pro mnohé svátky stresu a nestíhání. Měly by být ale především o pohodě, rodinné atmosféře a přesně o tom, co Borhyová lidem předává: o snaze radovat se z každé drobnosti a užívat si naplno jakoukoli příležitost. Se širokým úsměvem tentokrát potěšila fanoušky s návodem na vánoční papírovou hvězdu.

Na Instagramu se Borhyová přiznala, že Vánoce jsou jejím oblíbeným svátkem a nenechá si ujít snad žádný ze zvyků, které se v tomto období mají dělat. Zatímco mnozí se stresují z předvánočního shonu, ona doma peče cukroví. A o svou pohodovou náladu se snaží dělit s těmi, kteří ji potřebují.

Dokonalá hvězda

„Začal nám adventní čas. My to období milujeme. A naprosto si to užíváme se vším všudy,“ svěřila se moderátorka na Instagramu. Už z prvních vět jí možná celá řada fanoušků závidí, že si dokáže tak v klidu užívat v době, kdy oni jsou ze všeho spíše ve stresu. Lucie ale na dalších řádcích radí, jak na to.

„Pečeme cukroví, pouštíme si koledy, zapalujeme františky a také si vyrábíme vánoční ozdoby. Teď jsme třeba dělali tuhle barevnou papírovou hvězdu. Myslím, že se nám povedla a děti z toho mají radost,“ vysvětlila důvod svého úsměvu a dodala, že stačí ozdobu už jen zavěsit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Pochlubila se řadou fotografií, na kterých je kromě výsledku vidět také postup. Snadnou papírovou hvězdu doma zvládne s dětmi každý. A možná právě to je ten správný způsob, jak se dostat do vánoční pohody a přestat řešit zbytečné stresy.

Kdo bude doma za hvězdu?

S návodem na výrobu takové ozdoby by mohl být doma za hvězdu před dětmi snad úplně každý. Někteří fanoušci přiznávají, že s takovým návodem, jaký jim Lucie poskytla, si možná doma zkusí vyrobit papírovou výzdobu s dětmi také. A už to nejspíš moderátorku hřeje u srdce.

Další komentáře připisují, že to Borhyové na fotce sluší, její úsměv jim rozjasnil den a že je dokonalá. Není divu, v džínové bundě, hladkém účesu s čelenkou a červenými náušnicemi omládla o 20 let. Moderátorka tak za odměnu za svou fotku může číst jenom samou chválu. „Dnes jsme tyto hvězdy také tvořili,“ svěřuje se dokonce jeden z fanoušků.

„Jste moc šikovná, Lucie. Přeji vám krásný adventní čas,“ popřál sledující v dalším komentáři. Vánoce by neměly být o problémech a stresu, ale o cukroví, koledách, svíčkách a společném tvoření, které stmelí rodinu. Takovou myšlenku šíří Lucie Borhyová do světa.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová



Související články