Lucie Vondráčková byla přistižena při natáčení krvelačné show. Kontroverzní zážitek si evidentně užívala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková možná působí jako mladá a skoro nevinná slečna, ale mnoho lidí také ví, že zpěvačka umí být pěkně divokou duší. Dokázala to nedávno i fotkou zveřejněnou na svém Instagramu. Společně s Adolfeenem a hudebníkem Roxtarem rozhodně neměla o děsivé zážitky nouzi.

Mluvící delfín a napůl z kůže stažený krvavý pes. To byli alespoň během jednoho dne a natáčení šílené show Lucčini dobří přátelé. Vypadá to, že i když pro mnohé by to byl už zážitek trochu kontroverzní, ona si ho užívala. Uznejte sami, jak jim to na fotce společně sluší.

Adolfeen se stal populárním v době koronavirové krize, kdy ho proslavila na YouTube právě slavná písnička s názvem Corona Firus. Původně byl maňásek na ruce pro hudebníka Dominika Turzu pomůckou při léčbě závislosti na alkoholu a drogách.

Pak se ale stali nerozlučnými přáteli i v showbyznysu a dnes má Adolfeen vlastní show, do které si zve slavné osobnosti a zábavným způsobem je zpovídá. A Lucie Vondráčková si s ním při natáčení krvelačné show užila podle všeho mnoho hrůzostrašných zážitků.

Užila si legraci

„Krvelačná show s Adolfeenem,“ připsala stručně Lucie k fotce, na které se alespoň pokusila udělat šílený obličej, aby do podivné partičky zapadla.  I když je fotka na první pohled trochu strašidelná, zpěvačka si určitě užila hodně zábavy. Kdo zná Adolfeena, mohl by to potvrdit.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial)

Mezi všemi možnými hashtagy se mimo jiné nachází také #fun, kterým umělkyně jenom potvrzuje, že si šílené natáčení užila. A to i přesto, že Adolfeen nikoho nešetří a pro urážky a nadávky nejde daleko. Proto se také jeho pořad Nečum na mě vysílá až po desáté hodině.

Zdraví ji fanoušci až z Německa

Už po několika minutách se pod fotkou objevila řada srdíček a pár prvních komentářů, které na komický příspěvek reagují. Většina jich jen stručně popisuje, že je fotka šílená, ale vypadá to, že jsou to spíše slova chvály.

Někteří fanoušci ale Lucku chválí, a i když se na fotce snažila vypadat trochu netradičně, podle všech jí to sluší. „Dobrý den milá Lucie, přeji vám příjemný start do nového týdne. Fanoušek z Německa,“ připsal dokonce jeden z komentujících.

Vypadá to, že má Vondráčková fanoušky všude a mezi všemi. Milují ji lidé v Čechách i v Německu, nemá problém se skamarádit s plyšovým maňáskem ani zkrvaveným psem. Tahle divoška nejspíš bude ještě dlouho fanoušky svou originalitou překvapovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články