Lucii Bílé se lepí na paty mladý kudrnatý fešák. Má s ním velké plány

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Profimedia

Kdykoliv a kamkoliv Lucie Bílá vejde, září pozitivní energií. Věčně usměvavá a sympatická zpěvačka má jednoduše kouzlo, kterým se jí podaří rozveselit snad úplně kohokoli. Sympatický úsměv ale nemá v rodině jediná. Zdědil ho i syn Filip, ze kterého je fešák k pohledání.

Kudrnaté vlasy, úsměv od ucha k uchu, stativ a kamera. To jsou základní znaky, podle kterých se pozná syn Lucie Bílé a Petra Kratochvíla.

Dříve se ukazoval na veřejnosti se svou matkou poměrně často. Potom se ale stáhl do ústraní a později se objevila informace o tom, že studuje ve Francii.

Teď je ale zpět v Čechách a vynahrazuje si s Lucií Bílou veškerý ztracený čas. Doprovází ji, kam se jenom vydá. A ona je na svého syna hrdá a nezapomněla se s ním pochlubit fanouškům na svém instagramu. Podívejte se, jak jim to spolu sluší.

Konečně s těmi, které miluje

Bílá na sociální síti sdílela fotografii, na které je se svým synem. Filip se sice trochu schovává za svou natáčecí aparaturu, i tak je ale vidět, že je v obličeji po mamince a že má také radost, že je zase doma. Podle toho, co prozradil médiím, se chce natáčení věnovat.

„Pořád se snažím točit. To je to, co bych chtěl dělat. Mám v plánu natočit nějaké klipy mámě. Teď jsme to zatrhli před covidem, ale pomalu rozjíždíme nějaké projekty,“ řekl v květnu pro expres.cz. A podle všeho dodržuje slib a maminku doprovází na její koncerty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Ta je ráda, že může po dlouhé době zase koncertovat pro publikum a že je její syn s ní. „Každý koncert si teď užívám víc než kdykoli jindy… Nejen že konečně můžu být zase s vámi, ale navíc mě všude doprovází můj syn Filip,“ napsala k fotce na instagramu.

Pozitivní energie

Z fotografie je vidět, že v rodině vládne pohodová atmosféra. Kamkoli tihle dva dorazí, musí rozjasnit prostor, protože pozitivní energií oba oplývají. Myslí si to i fanoušci v komentářích.

„Je tak krásné Vás vidět šťastnou a plnou energie, Lucinko!“ napsala jedna z fanynek. „Moc Vám to sluší! Je tak krásné, když je Filip s Vámi,“ dodává.

A radost z rodiny mají i další fanoušci, kteří nestačí připisovat komentáře. „Jen si to společně užívejte, to jsou nenahraditelné a neopakovatelné chvíle v životě,“ doporučuje se v další zprávě.

O Lucii i Filipovi v budoucnu ještě jistě hodně uslyšíme, doufejme, že především o společných zážitcích i projektech.

Sympatická dvojice má radosti na rozdávání a je jasné, že na mnoha koncertech ještě vykouzlí lidem úsměv na tváři. A je jedno, jestli za kamerou, nebo před ní.

Zdroj: Instagram, Blesk, idnes.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články