Ovlivňuje svému synovi soukromý život? Lucie Bílá se svěřila, jak to má syn s láskami

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie bila syn filip
Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá patří mezi nejúspěšnější české ženy. Mezi její největší úspěchy ale nepatří její známé písně, ale hlavně syn Filip, kterého naprosto zbožňuje a svou lásku k němu se nestydí vyjádřit ani na veřejnosti.

Písně jí sice vydělaly velký obnos peněz, ale stát se matkou dítěte je pro každou ženu vzácný dar. Slavná zpěvačka pro server ahaonline.cz prozradila, jak to má její syn Filip se vztahy a jestli mu do toho vůbec mluví. Bílá má Filipa s producentem Petrem Kratochvílem.

Filip je světoobčan, je mu dobře kdekoliv na světě, říká Bílá

„Snažím se mu na veřejnosti neříkat broučku, ale on je pro mě nejdůležitější člověk na světě. My jsme se dostali do fáze, kdy radí on mně… Filip je světoobčan, mohl by žít kdekoli jinde na světě. Žil v Paříži, touží po Berlínu, a já, jakmile jedu přes hranice, cítím se nejistá,“ prozradila o synovi Bílá.

„Líbí se mi jeho tok myšlenek, líbí se mi jeho přehled, je citlivý, hodný, laskavý, po mně empatický a po tatínkovi ředitelem, ale ještě neví čeho,“ směje se pyšná matka šestadvacetiletého Filipa. Toho zplodila společně s producentem Petrem Kratochvílem. A jak to tedy má Filip se svými láskami?

„O jeho láskách mám přehled, ale Filip si do toho mluvit nenechá,“ dodala zpěvačka. Filip se před několika týdny vrátil z Francie, kde rok a půl žil. V souvislosti s tím se o něm v médiích nemluvilo, po návratu se ale rozhodl pomoci své matce v budování vlastního divadla. To dostalo nový kabát během covidového období, kdy se stejně nemohlo hrát.

V České republice se chvíli zdrží, ale láká ho to zase ven

„Pomáhám doma, s divadlem, snažíme se to rozjet,“ prozradil syn několikanásobné české slavice. Do Francie sice odjel proto, aby se naučil zdejší jazyk, podle jeho slov to ale nedopadlo. „Odletěl jsem tam za partou kamarádů, kteří měli volno v bytě. Byl jsem tam rok a půl. Chtěl jsem tam zkusit žít, naučit se francouzsky. Umím základy, spíš sprostý slova, moc se to nepovedlo,“ usmívá se Filip.

Filip sice pomáhal Bílé s rekonstrukcí divadla, nebydlí však u ní v domě, ale v Praze, kde mu zpěvačka pořídila vlastní byt. Syn známé slavice sám netuší, jak dlouho zůstane v České republice. Podle jeho slov tu bude, dokud bude potřeba. Zatím pracuje se svou rodinou a pomáhá, kde se dá.

„Snažím se vyšlapat svoji vlastní cestičku, je to těžké pod máminým stínem. Teď ale zrovna s mámou spolupracuju. Jsem rád, že s ní řeším divadla, můžu s ní dělat videoklipy,“ svěřil se Filip, který mimo jiné dodal, že zatím nemá žádnou známost. Podle jeho slov není vhodná situace na seznámení.

Práce má Filip dost a být několik měsíců zavřený doma kvůli pandemii koronaviru taky vztahům neprospělo. Venku se seznámit nešlo, a tak Filip stále na tu svou pravou lásku čeká. Kromě toho, že strávil několik měsíců ve Francii, poznal také Spojené státy americké a lákají ho také další země.

Autor: Raina TomanováSouvisející články