StarDance je v ohrožení. Víme, kdo a proč za to může

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
travnicek stardance
Zdroj: Profimedia.cz

Ačkoliv je pořad StarDance, jak se říká, za rohem, Pavel Trávníček (70) stále nezačal trénovat. Podle dostupných informací deníku Aha.cz je to ze zdravotních důvodů. Jak moc to ovlivní natáčení, se zatím neví.

Jeho taneční partnerkou mu má být krásná Veronika Lálová, které je dvacet devět let. Tu mu přiřadila produkce České televize. „Už chodím, ale pěkně to bolí, takže to ještě na žádné zkoušení není. Musím být na sebe opatrný,“ svěřil se Pavel.

Na začátku června si totiž oblíbený herec přivodil vyvrknutí kotníku. K úrazu došlo doma na jeho zahradě. Podle informací deníku Aha.cz se tak start zkoušek tancování odkládá. Přesné datum ale zatím pravděpodobně nikdo neví.

Zkoušky se odložily

K bolestivému zranění se vyjádřil sám Trávníček, který naříká spíše nad bolestí. „Naštěstí se tam nic neutrhlo, takže teď musím tu bolest přetrpět,“ vyhecoval se herec, který vzhledem k teplému počasí nosí volnější letní boty.

Že se taneční zkoušky odkládají, je nakonec rád, protože si neumí představit, jak by to dopadlo. „V lakýrkách bych teď trpěl,“ dodal pro Aha.cz.

Herce se zeptali i na to, jak je spokojený s výběrem partnerky od České televize. „Říkal jsem si, že existují dvě varianty: jedna je, že bude éterická a lehká, což tanečnice většinou bývají,“ vychválil svou tanečnici.

„Druhá varianta pak je typ Helena Růžičková, do které bych se položil a ona by mě odnesla. Splnila se tedy první varianta. Veronika je úžasná, bleděmodrá a éterická,“ poznamenal trochu s nadsázkou Trávníček.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články