Lukáš Krpálek vyrazil do Mongolska. Místo plavek oblékl pohorky a projel se na koni

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lukas krpalek
Zdroj: Show Jana Krause

Lukáš Krpálek si dovolené užívá na maximum. Pokud jednou jede k moři, podruhé se zase vydá spíše za dobrodružstvím. Tentokrát se judista vydal do Mongolska.

Na plavky to není, místo nich si oblékl turistické oblečení a pohorky a navštívil mnoho míst, která patří mezi nejvíce zajímavá. Lukáš Krpálek si nedávno užíval s rodinou na Maledivách, tentokrát oznámil, že je v Mongolsku. A k tomu přidal zajímavou fotografii.

Do Asie se vrátil po několika týdnech

Lukáš miluje dovolené a hlavně čas, který může trávit se svou rodinou. V Tokiu na olympijských hrách obhájil své zlato a mohl si pak užívat zasloužené volno. Každou chvíli tak tráví jinde. V srpnu se s dětmi dostal na ryby, kdy se podívali po českých krásách.

V září vyrazili všichni do Chorvatska a během cesty se zastavili na ferraty u jezera Garda. O měsíc později už byl Krpálek s rodinou na Maledivách, kam s sebou vzali také jeho přítele Jiřího Prskavce s rodinou.

„Nádherná vzpomínka na absolutně úžasnou dovolenou s mým sportovním parťákem Jirkou Prskavcem a našima rodinama,“ svěřil se Krpálek na sociálních sítích. Cestování má asi v krvi, protože netrvalo dlouho, a zase byl mimo Českou republiku.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Lukas Krpalek (@lukaskrpalek)

Cestovatel každým coulem, má rád moře i pevninu

Tentokrát znovu zamířil do Asie, ale vynechal moře. Judista se vydal do Mongolska, které je známé svou drsnou krajinou a také podmínkami, ve kterých tu místní obyvatelé žijí. O zážitky se podělil se svými fanoušky.

Na Instagram například umístil fotografie a video, na kterém je vidět, že si užívá jízdu na koni společně se svými přáteli, které si v Mongolsku zvolil za své průvodce. Napsal k nim jen pár slov: „Nádhera v Mongolsku.“

Tato slova bohatě stačí, protože snímky mluví za vše. Na první je Lukáš společně s oběma průvodci, kteří sedí na koních. Na dalším je sportovec zachycený při rybaření, poslední snímek ukazuje místní přírodu.

Autor: Raina TomanováSouvisející články