Lukáš Langmajer se pochlubil dětmi a přidal úvahu, která mnohé chytne za srdce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lukas langmajer
Foto: Czech News Center / Rusinova Maria / CNC / Profimedia

Lukáš Langmajer je herec, který je v poslední době hodně obsazovaný. Jako jeho největší úspěch lze zatím považovat film Bobule a jeho dvě pokračování.

Lukáš se svými fanoušky často komunikuje na Instagramu a také nyní jim popsal své pocity, které zažívá. „Úvaha… Každý den před ní, stejně jako vy, stojím. Počínaje vstáváním, slovy Mikuláše, to je hroznýýý a následnou volbou činností,“ uvedl na začátek.

Jeho slova by se dala sepsat v knize

Lukáš je svým popisem pocitů známý a mnoha lidem by se líbilo, kdyby své pocity popsal přímo v knize. „Volba, to slovo ve mně rezonuje. Před co všechno mě staví a co jím, tím, ovlivním. Mám právo, oprávnění, jsem dostatečně fundovaný na rozhodnutí?“ uvažuje.

„Kdo mně poradí a je-li jeho rada správná volba? Co pravda, láska, porozumění, pochopení. Stále volím a svojí volbou rozhoduji, navádím k cestě, ku pochopení, či opaku, lásce, stejně jako nenávisti, k pravdě, či lži, strachu, nebo euforii,“ pokračuje český herec.

„Mám strach, mám obavy, jsem jich plný, jestli mé rozhodnutí je správný. Jak těžká je leckdy volba, jaké následky přinese? Moje zvolená cesta přivádí před volbu ty, kteří stojí kol mě. Mám-li jít s ním, či zvolit jinou cestu? Mám-li jít s ním, či ho přesvědčit o tom, že moje volba zdá se lepší jak jeho?“

Na fotografiích ukázal obě děti

Svůj úvahový post na Instagramu doplnil fotografiemi svých dětí. Na nich je zobrazen samotný herec nejdříve se synem Mikulášem, následně chlapec sám, a nakonec zveřejnil oba své potomky.

V době koronavirové krize přišel Lukáš o svou pracovní náplň. Vzhledem k tomu, že jeho manželka fotí a také se věnuje produkci, mohla pracovat, a on se zase staral o jejich dvě děti Magdalénku a Mikuláše.

„Někdo pracovat musí, když já nemůžu. Moje žena dělá produkci a fotí, tak to naštěstí může, takže ona to zaplní, ona je ta, která teď bude nosit domů chléb a sůl, a já se budu starat,“ uvedl Lukáš v roce 2020.

I když ho bavilo být doma s dětmi, chyběl mu kontakt. „Chodíval jsem zahradničit, malovat, nebojím se práce,“ řekl. Nyní se tak naplno věnuje herectví, aktuálně se objevuje v seriálu Slunečná.

Autor: Raina TomanováSouvisející články