Luxusní vila už jí nestačí: Lucie Bílá koupila další dům. Promění jej v místo, kde se vyřádí hlavně její přítel

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá patří mezi naše nejoblíbenější zpěvačky a jako taková si může dovolit kupovat luxusní domy, se kterými má velké plány.

V Otvovicích, kde odjakživa bydlí, má nejen luxusní vilu, ale také koupila restauraci a kulturní dům. Postupně obojí dává dohromady a chce z obce udělat místo, kam se bude každý rád vracet.

Přidává další a další nemovitosti

Nedávno koupila další dům, protože ji nebaví sedět a zevlovat. Co má s novou nemovitostí za lubem? „Dřív se mě pořád někdo ptal, kde je vlastně mé místo a já se to snažila vysvětlovat, ale už ne. Baví mě dělat spoustu věcí, nesnáším mrhat časem a jen tak sedět,“ vysvětluje Lucka.

„Mám podnikatelského ducha a baví mě vymýšlet nové projekty a budovat,“ svěřila se ahaonline.cz. A k čemu tedy bude sloužit nová budova, do které se hodlá brzy pustit? Chce vybudovat kadeřnictví se salonem krásy a fitness centrum.

Lucka si myslí, že právě tyto služby v Otvovicích chybí a rozhodně by si zasloužily pozornost. Proto se pustí do projektu a bude doufat, že její dílo bude brzy mít reálnou podobu.

Není to o tom, že by ve své vile neměla už místo. Syn Filip už dávno vylétnul z hnízda a ona si své soukromí užívá pouze s přítelem Radkem, který ji v plánu se stavbou fitka bude určitě vypomáhat.

Radek je na poli fitness úspěšný

Radek je totiž fitness trenérem a určitě by stálo za to, aby si udělal stálou klientelu i v místě, kde to zpěvačka miluje nejvíce. O klienty by neměl nouzi, vzhledem k tomu, že je známou osobností, která své práci rozumí.

Radek Filipi se letos v květnu zúčastnil závodů v bench pressu, odkud si přivezl zlatou a stříbrnou medaili. Přípravu měl bohužel ztíženou tím, že byla zavřená fitka, ale on sám má doma vlastní, takže neměl problém trénovat.

Lucie Bílá mu při tréninku může posloužit jako zátěž místo činky, protože zpěvačka je velmi drobná. Super.cz nedávno uvedl fotografii, na které zvedla křeslo právě s Luckou na terase, čímž se udržuje ve formě. Zanedlouho bude mít možnost posilovat přímo v centru u své partnerky.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články