Má tělo dvacítky, ale bude jí padesát. Jaký je tajný recept Kateřiny Hrachovcové?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kaira katerina hrachovcova
Zdroj: Profimedia

V září sice oslavila již 47. narozeniny, ale její věk jí hádá jen málokdo. Když se podíváte na její fotografie, kterými se chlubí na internetu, uvidíte luxusní postavu hodnou dvacítky.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová má postavu, za kterou se rozhodně nemusí stydět. Ukazuje ji nejen svým fanouškům, ale snímky se dostávají také do médií. A jaké je vlastně tajemství takové luxusní postavy?

Neztratila by se ani na přehlídkovém mole

Kateřina se může pochlubit tělem modelky, rozhodně by měla vyzkoušet nějaké předvádění modelů, nejlépe plavek, aby její postava vynikla. Její vypracované tělo ale není darem od Boha, musí na něm tvrdě dřít.

Svou postavou strčí do kapsy i většinu dvacetiletých slečen. Mnohé ženy jí očividně její postavu závidí, na jejím Instagramu se to v komentářích jen hemží prosbami o recept na takovou postavu. Z jejího vzhledu šílí také muži.

Za tři roky sice herečka oslaví padesátku, ale není to na ní znát. Stárne s grácií a rozhodně nepatří do starého železa. A jaké je její tajemství? Herečka jej prozradila: „Je třeba se k hezké postavě projíst a neobávat se kvalitního jídla.“

Jídlo podle většiny trenérů dělá 80 % hubnutí, samotné cvičení jen 20 %. Strava je sice základem, ale samozřejmě to k osvalenému tělu nestačí. Kateřina proto ráda a často sportuje, aby si udržela fyzičku.

Koukněte na její Instagram, budete blednout závistí

I když Kateřina vypadá nádherně, od rozvodu s veterinářem Janem Herčíkem je oficiálně sama. Rozhodně si ale zaslouží někoho, kdo bude její tělo hýčkat. Snad brzy najde pravou lásku. Zatím si vystačí sama.

Pracuje na různých projektech, kromě herectví se rozhodla také tetovat. Její obrázky si můžete prohlédnout na Instagramu, kam je pravidelně umisťuje. Lidem se líbí, že od ní mají nejen tetování, ale také si s ní skvěle popovídají.

Pro Kateřinu, která si nechává říkat také Kaira, je věk opravdu jen číslo. Smyslné fotografie v plavkách u bazénu nebo u moře, to je její. Kdykoliv se objeví na společenské akci, způsobí poprask. Umí se totiž také dobře obléknout, a nechává tak vyniknout své přednosti.

Autor: Raina TomanováSouvisející články