Mahulena Bočanová: Ideálního chlapa už nehledám, stejně neexistuje. A na zajíčky už taky nejsem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mahulena bocanova
Zdroj: Profimedia

V minulosti měla herečka a moderátorka Mahulena Bočanová celou řadu vztahů s mladšími muži. Dnes je jí 54 let a rozhodla se změnit strategii. Žádného zajíčka prý nehledá a přála by si k sobě spíše partnera staršího.

Chlapa sice hledá Mahulena pořád, ale v médiích se přiznala, že ve svých požadavcích teď dost polevila. Ideální by pro ni byl někdo nad 55 let, tedy starší, než je ona sama, ale zase ne příliš. V minulosti se poučila, že vztahy s mladšími jsou ne vždy dokonalé.

Moderátorka dodala, že doma chlapa nepotřebuje a většinu věcí si zařídí sama. Ale v životě jí rozhodně chlapská přítomnost chybí, a stálého partnera proto hledá. I když už se smířila s tím, že dokonalého jedince pravděpodobně jen tak nenajde.

Ideál by se musel uplácat z několika

Bočanová si už několikrát myslela, že našla dokonalého muže. Ale dnes už prý s odstupem času dokáže říci, že něco jako modelový příklad neexistuje. Proto ví, že dokonalého chlapa bez chyb a se všemi pozitivy nemá cenu hledat.

„Už nehledám ideálního chlapa. Už jsem došla k tomu, že to nejde. Ideální by se dal uplácat tak ze dvou tří mužů,“ přiznala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Navíc dodala, že spíše než někoho, kdo jí zamotá hlavu, hledá muže praktického, který pomůže se vším, s čím bude třeba.

„Je krásný, když se srdce rozbuší a v břiše se zatočí motýli, ale mě už víc potěší, když opraví lustr. Chtěla bych chlapíka nad 55. Já ty mladý nechci. Jeden byl mladý a už se to se mnou veze. Ať mi napíšou do divadla, heslo: vržeme koleny,“ směje se herečka.

Vyléčil ji jeden mladík

Bočanová sice měla několik vztahů, ale jeden konkrétní jí pomohl uvědomit si, že zajíčci nejsou tím, po čem touží. O konkrétním případu se v pořadu také rozpovídala a prozradila na sebe fanouškům něco, o čem nevěděli.

„To už je dávno, asi 10 let, chodila jsem s klukem, který byl hodně mladý. Byli jsme spolu tři roky. Problém byl třeba v tom, že já mám velký dům a velmi otevřené prostory, kde se všechno rozléhá. Tam je slyšet i to, když vám vržou kolena, což není sexy, když chodíte s někým, komu je 25 let,“ prozradila o svém vztahu s dnes dvaatřicetiletým Jonesem Santosem Santanou.

Tehdy si Bočanová uvědomila, že k sobě potřebuje někoho ve svém věku, ideálně ještě o pár let staršího. Naposledy chodila herečka s Petrem Hanákem. Jejich vztah skončil před rokem. „Připadal mi jako moje druhé dítě, ztřeštěné a roztomilé. Takhle já žít nemůžu,“ řekla k důvodu rozchodu.

Zdroj: Blesk, idnes.cz, super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články