Mahulena Bočanová poslala všem potenciálním milencům posměšný vzkaz. Nebere si v něm servítky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
mahulena bocanova
Zdroj: Profimedia

Mahulena Bočanová na svém Instagramu pobavila své sledující, když vložila fotografii, na které je text, který napsala neznámým mužům.

Mahulena se nedávno objevila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka a mluvila především o svých vztazích. Bohužel tím ale vyvolala velkou lavinu, na základě které jí na telefon chodilo spoustu zpráv a přijímala telefonáty od mužů, kteří by s ní chtěli chodit.

Raději někoho staršího, říká Mahu

„Už nehledám ideálního chlapa, už jsem došla k tomu, že to nejde. Ideální by se dal uplácat tak ze dvou, ze třech mužů. Chtěla bych chlapíka nad 55. Já ty mladý nechci. Měla jsem jednoho mladého a už se to se mnou veze. Ať mi napíšou do divadla, heslo: vržeme koleny,“ zasmála se Mahulena.

Poznámka patří na mladého Santose Santanu, se kterým Bočanová chodila. „To už je dávno, asi deset let, chodila jsem s klukem, který byl hodně mladej. Vůbec mě nenapadlo, že spolu budeme chodit, protože byl tak strašně mladej a hezkej. Byli jsme spolu tři roky. Byl to Brazilec a byl to o 24 let mladší černoch.“

Mahu přiznala, že teď už ví, co hledá, a je při hledání nové lásky velmi opatrná. „Když mi bylo dvacet a chlap mi koupil krevetu a ukázal mi, jak ji jíst, byla jsem okouzlená. Teď už to nejde. Řekla jsem si, že jiná nebudu, nároky tam vnitřně jsou, a než abych někoho tyranizovala, radši budu bydlet sama.“

Tak velký zájem potencionálních milenců nečekala

V pořadu herečka a moderátorka prozradila, že doma chlapa nepotřebuje, se vším si poradí sama, ale v životě by určitě měl zaujmout místo vedle ní. „To je krásný, když se srdce rozbuší a v břiše se zatočí motýli, ale mě už víc potěší, když opraví lustr,“ pobavila diváky. Její slova zveřejnil server idnes.cz.

Na svém Instagramu se pak svěřila, že nečekala takový zájem veřejnosti, hlavně tedy mužů, kteří její účinkování v televizním pořadu pojali jako seznamku a neváhali se jí ozvat. „Asi došlo k chybě v Matrixu, pořad Honzy Dědka 7 pádů nebyl míněný jako free seznamka, ale evidentně to tak vyznělo,“ začala Mahulena.

„Děkuji za enormní zájem, to bych opravdu na sklonku života nečekala, že mi zavaříte mobil,“ připsala herečka a nezapomněla na veselé smajlíky. „Ale prosím všechny pány, aby řádně zvážili své „nabídky“ než mi budou nabízet své služby a srdce a celoživotní věrnost.“

Nejvíce pobavila větou: „Třeba je dobrý promazat na zdech fotky s manželkou a dětmi (když jste tedy svobodní a bez závazků a milujete mě celý život), tím bych začala,“ utnula tipec všem zájemcům. Je vidět, že má Mahulena smysl pro humor a snad toho pravého brzy najde.

Zdroj: idnes.cz, Instagram, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Raina TomanováSouvisející články