Mahulena Bočanová zavzpomínala na randění s brazilským zajíčkem a popsala nevýhody jejich soužití

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
mahulena bocanova
Zdroj: Profimedia

Herečka Mahulena Bočanová je dnes především maminkou postižené dcery. Nedávno ale zavzpomínala na své vztahy, především na ten, kdy chodila s o mnoho let mladším mužem.

Vedle Bočanové nyní uvidíte maximálně její dceru Márinku, která se stala její skvělou parťačkou v každé situaci. Mahulena je od rozvodu s podnikatelem Viktorem Mrázem oficiálně sama.

Jak vzpomíná na svůj vztah s brazilským tanečníkem?

„To už je dávno, asi 10 let, chodila jsem s klukem, který byl hodně mladý. Vůbec mě nenapadlo, že spolu budeme chodit, protože byl tak strašně mladý a hezký. Byli jsme spolu tři roky. Byl to Brazilec a byl to o 24 let mladší černoch,“ svěřila se Mahulena.

Brazilec se jmenoval Santos Santana: „Problém byl třeba v tom, že já mám velký dům a velmi otevřené prostory, kde se všechno rozléhá. Tam je slyšet, i když vám vržou kolena, což není sexy, když chodíte s někým, komu je 25 let,“ dodala se smíchem.

Mahulena dnes už nikoho nehledá, ale zároveň se ničemu nebrání. Pokud by láska přišla, rozhodně je všemu otevřená. Jen už nebude dávat šance mladým zajíčkům, ale posunula se věkově o trochu výš.

„Už nehledám ideálního chlapa, už jsem došla k tomu, že to nejde. Ideální by se dal uplácat tak ze dvou, ze třech mužů. Chtěla bych chlapíka nad 55. Já ty mladé nechci. Měla jsem jednoho mladého a už se to se mnou veze. Ať mi napíšou do divadla, heslo: vržeme koleny,“ řekla v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Domů chlapa ne, do života klidně ano

Jak herečka stárne, tím je ve vztazích opatrnější a také zkušenější, navíc má dceru, takže nad vztahy přemýšlí úplně jinak než ve svých dvaceti letech. „Když mi bylo dvacet a chlap mi koupil krevetu a ukázal mi, jak ji jíst, byla jsem okouzlená,“ uvedla příklad.

Raději tak bude bydlet sama, protože jinak chlapa vlastně nepotřebuje. Sice má pořád svoje nároky, ze kterých ubírat nebude, ale nechce nikoho tyranizovat. V životě by ale chlapa klidně uvítala, jak uvedla.

„Doma chlapa nepotřebuju. V životě určitě jo. To je krásné, když se srdce rozbuší a v břiše se zatočí motýli, ale mě už víc potěší, když opraví lustr,“ ukončila vyprávění Mahulena, která pak musela řešit mnoho zpráv a telefonátů, které jí přišly na mobil od jejích ctitelů.

Zdroj: zeny.iprima.cz, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Raina TomanováSouvisející články