Maroš Kramár prošel životní proměnou. Stojí za změnou jeho vzhledu nová láska?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
maros kramar
Zdroj: Profimedia

Herec a moderátor Maroš Kramár je už více jak dva a půl roku rozvedený se svou ženou Natašou. Přes rok se objevuje po boku své přítelkyně Iny Oravcové.

Ve společnosti jste je však často vidět nemohli. Až teprve nedávno Maroš ukázal svou novou lásku, která je zároveň manažerkou jeho divadla Vo veži. Ina je o skoro polovinu mladší než samotný Maroš, ale páru to zjevně naprosto vyhovuje. Navíc je velmi podobná jeho exmanželce.

Maroš překvapil novým účesem

Na Instagramu se Maroš pochlubil svou novou image. Budete překvapeni, jak teď vypadá! Před několika dny prozradil, kdo je jeho nová láska a také už se nebojí ukázat ji na veřejnosti. A teď fanoušky překvapil ostříhanými vlasy.

„Tak som sa včera trochu nudil. Čo na to poviete? Život je zmena,“ připsal ke své fotografii. Vyfotografoval se sám, na snímku se usmívá, a ačkoliv ho zdobí strniště, na hlavě byste sotva vlas pohledali.

Komentáře jsou samozřejmě pochvalné, protože i předtím Maroš nevypadal na svůj věk, ale minimálně o 15 let mladší. Dvaašedesátiletý moderátor pořadu Zázraky života po boku mladší partnerky jen kvete.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maros Kramar (@maroskramar)

Je podobnost jeho žen čistě náhodná?

Svou Inu poprvé představil na premiéře nové bondovky, kam kromě ní vzal také své sny Timura a Marka. Tenkrát se ale krásná brunetka chovala odtažitě, a nechtěla se s hercem ani fotografovat.

O pár dní později znovu společně dorazili na filmový festival, a tentokrát už to vypadalo opravdu láskyplně. Ina měla na sobě krátké šaty, ve kterých ukázala své krásné nohy a Maroš vedle ní vypadal jako šťastný chlap.

Ukázalo se, že Ina je velmi podobná jeho bývalé manželce Nataše. Má dlouhé hnědé vlasy, které nosí učesané na jednu stranu, dokáže lidi odzbrojit krásným úsměvem a chlubit se může i štíhlou postavou.

Drobnou odlišnost najdete na obličeji. Ina má totiž drobnou mezírku mezi předními zuby, čímž se Nataša pochlubit nemůže. Podle některých je tato mezírka velmi sexy a není tak divu, že Maroš podlehl jejímu šarmu. A možná, že změna jeho image proběhla právě kvůli Ině.

Zdroj: Instagram, blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články