Poslední hřebíček do rakve: Psychicky i fyzicky zničená Dominika Gottová si bude muset najít práci. Manžel na ni kašle

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

30Manželství Dominiky Gottové a muzikanta Tima Tolkkiho je u konce. I když Dominika věřila, že se všechno v dobré obrátí, nakonec se z Helsinek bude opět stěhovat do České republiky.

Dominika odjela do Helsinek v domnění, že své manželství slepí dohromady. Pokud ale chce jen jeden z páru, jde to těžko… A to Dominika sama poznala. Ve Finsku totiž zůstala sama. Nezbývá jí nic jiného než se odstěhovat do Česka. Tatínek by z toho radost asi neměl.

Hudebník vzal spoustu kšeftů

Nejstarší dcera Karla Gotta teď musí přemýšlet, jak naplánovat stěhování. Timo Tolkki Dominiku několikrát podvedl, ale sama se rozhodla, že mu dá šanci. A bylo jich hned několik. Timo se ale rozhodl, že s Dominikou už nechce mít nic společného.

V Helsinkách zůstal jen několik týdnů a poté odletěl do Mexika, kde měl nějaké obchody. Slíbil Dominice, že jí bude posílat peníze na živobytí, ale samozřejmě se tak nestalo. Dominika tak zůstala bez peněz, navíc v cizí zemi. Dlouho ale věřila, že manželství nakonec zachrání.

Dominika bohužel těžce nešla manželovo rozhodnutí odjet do Mexika a zůstat tam několik měsíců. Přesto pořád věřila, že její muž vydělá nějaké peníze, které jí bude posílat, a poté se k ní vrátí a společně budou ve Finsku žít. Za posledních šest let se ale Dominika vracela do Česka třikrát a tentokrát to vypadá, že to bude poslední cesta.

Timo dostal další nabídky a ve Finsku se neukáže

Poslední kapka pro Dominiku byla, když Timo nabral další pracovní nabídky a sdělil jí, že se do Finska během příštích pár měsíců vůbec nedostane. To byl poslední hřebíček do rakve jejich manželství. Dominika se měla v Praze objevit již v polovině října kvůli pohovorům.

Nakonec ale cestu odložila, protože věřila, že kytarista se vzchopí a bude mít snahu vztah zachránit. Nakonec ale nechce zůstat sama ve Finsku, navíc zrovna v době, kdy bude dlouhá zima.

Pro web ahaonline.cz se Gottová svěřila: „Telefonoval mi, že získal další kšefty i v období Vánoc a Nového roku, a to nejen v Mexiku, ale také v Los Angeles. Přeji mu to, ale já to prostě sama nedávám. Finančně a také psychicky.“

Dominika si tak bude muset v České republice najít zaměstnání, které ji bude živit. „Musím si ale nejprve v Praze domluvit či najít práci, jinak se tam budu plácat v tom samém, co tady. Ale zase tam mám alespoň kamarády,“ dodala Dominika.

Zdroj: Deník Šíp, ahaonline.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články