Malý syn Romana Vojtka dělá nebezpečné kousky. Škola mu obrátila život vzhůru nohama

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Roman Vojtek
Zdroj: Profimedia

Roman Vojtek se pochlubil na své sociální síti se svým synem, který šel akorát do první třídy. Jmenuje se Benedikt a přesto, že má za sebou první dny na základní škole, už zvládá kousky, jež by nedokázala ani většina dospělých. O co se jedná?

Blonďatého syna Benedikta má Vojtek s bývalou manželkou, s níž má ještě starší dceru Editu. Často se objevuje na jeho sociální síti – jde vidět, že s ním zpěvák a herec tráví hodně času a je na něj hrdý.

Šerpování prvňáčka oslavili pohybem

„Pyšný taťka a syn. Dnes Benďu ve škole, jako čerstvého prvňáka, šerpovali. Tak jsme to oslavili pohybem, a jak vidíte na druhé fotce, škola mu obrátila život vzhůru nohama,“ napsal v příspěvku na svém instagramu Vojtek.

„Krásnej syn! Určitě Vám dělá radost a i bude. A pohybově taky nadaný. Že by po vás?“ napsala mu jedna fanynka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Otázkou je, zda to, co Benedikt předvedl, je ještě pohybová nadanost, nebo nebojácnost skloubená s ryzím talentem. Malý školák totiž předvedl salto a tatínek ho zachytil zrovna ve chvíli, kdy byl hlavou dolů.

Vypadá to velmi nebezpečně, ale je jasné, že by Vojtek nedovolil, aby se synovi něco stalo. Vždyť už je trojnásobným otcem a rodičovství by měl mít v malíku.

Trojnásobný otec střídavou péči zvládá

V minulém roce se mu totiž narodil další syn Nathaniel. Na svět přišel měsíc před Štědrým dnem. „Děkuji své ženě za to, co dnes v noci dokázala. Jsi neuvěřitelná,“ napsal tenkrát na instagram.

S manželkou Petrou, rozenou Vraspínovou, která je také z umělecké branže, se dal dohromady po rozvodu s první ženou. Střídavou péči o děti z předchozího vztahu ale zvládá.

„Myslím, že je lepší, aby děti vyrůstaly ve dvou harmonických vztazích či domácnostech než v jedné neharmonické,“ vysvětlil Vojtek v Show Jana Krause.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články