Peštová nechala Haberu doma a vyvedla do společnosti syny. Tihle fešáci budou mít problém odhánět holky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Již na druhé akci se Daniela Peštová objevila bez svého partnera Pavola Habery. Místo něj ale vedle sebe měla svého syna, který rozhodně své rodiče nezapře.

Daniela se s Haberou ukázala například na karlovarském festivalu, kde se od sebe nevzdálili ani na krok. Společně si užívali jeden druhého a také večírky, na kterých se často stávali hvězdami.

Habera odcestoval natáčet SuperStar, Peštová vyvedla syna

Muzikant se nedávno musel vydat na Slovensko, kde natáčí novou řadu SuperStar. Topmodelka tak musela do společnosti vyvést jiného člena rodiny. Česká modelka zraje jako víno a i ve svém věku může fotit a předvádět oblečení.

Postavu jí může závidět i dvacetiletá slečna, stále se vkusně obléká a rozhodně se nemusí stydět vyrazit do společnosti. Její partner Pavol Habera se vedle ní nosí jako páv a určitě je spokojený.

Bohužel nyní musel pracovně odjet, a tak ho zastoupil jiný člen jejich rodiny.

Peštová po dobu pandemie nebyla na veřejnosti vůbec vidět a nyní si znovu může užívat svou slávu. Na filmovém festivalu ve Varech zářila na červeném koberci.

Oba její synové budou mít problém odhánět holky

Na finálový večer Elite Model Look 2021, který se konal na Pražském hradě, ji doprovodil nejstarší syn Yanick Fausto, kterému je již 25 let. „Lepší doprovod jsem si nemohla přát. Děkujeme za pozvání a velká gratulace všem vítězům,“ prozradila poté modelka, kterou citoval deník Blesk.

O pár dní později se znovu vydala mezi lidi. Tentokrát zvolila pražský týden módy a znovu nebyla sama. Pro tuto akci si vybrala svého dalšího syna, nejmladšího Paula Henryho Haberu.

daniela pestova syn

Zdroj: Profimedia

Po svém otci i matce má to nejlepší, takže se dá přepokládat, že za několik let mu dámy budou padat k nohám.

Snad si mezi nimi vybere tu nejlepší a vztah mu bude fungovat přinejhorším tak dobře, jak jeho rodičům, kteří jsou spolu už několik let a patří mezi stabilní páry českého šoubyznysu.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články