Manželka Majka Spirita vypadá jako ruská špiónka. Maria Dušička byla lapena při procházce městem

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
majk spirit
Zdroj: Profimedia

Maria Dušička je manželkou populárního rappera Majka Spirita, jehož občanské jméno zní Michal Dušička. Svou manželku slovenský rapper hrdě ukazuje, protože je to modelka ukrajinského původu.

Maria je velmi krásná žena a není divu, že si jí každý na ulici všimne. Na svém Instagramu sdílela snímek, ke kterému vtipně napsala, že ji její manžel nazval špiónem. Její příspěvky najdete v angličtině, protože tak spolu doma s Majkem mluví.

Maria má po porodu, ale vypadá fantasticky

Majk s Mariou spolu mají roční holčičku, kterou pojmenovali Aria. Je to krásné jméno, maličká proto roste do krásy. Dokonce byla s rodiči už na zahraniční dovolené. V březnu se Majk pochlubil snímky z Dubaje.

Sice bylo možné cestovat, i když s jistými restrikcemi. Majk si za své chování vysloužil několik ostrých slov o tom, že není vhodné v době pandemie cestovat do takových zemí. Rapper si ale tato slova nebere k srdci a je mu jedno, co si kdo myslí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maria Dušička (@maria.dusicka)

Krásná brunetka tajným agentem

V té době měla Maria jen několik týdnů po porodu, ale vypadalo to, jako by nikdy nerodila. Její postavu jí mohou závidět i ženy, které ještě nerodily. Poslední snímek, který Maria sdílela, byl z pražských ulic.

Je na něm zachycena při chůzi, a podle slov Majka tu vypadá, jako by byla tajným agentem. Majk dokonce snímek komentoval slovy: „Spy name: Irina.“ Maria má na sobě dlouhý hnědý kabát, černé kalhoty a bílou halenku.

Svým outfitem by skvěle zapadla do davu, navíc si vzala i černou kabelku a k tomu sluneční brýle, takže to opravdu vypadalo, jako by se chystala na velkou misi. Nicméně brunetka se věnuje modelingu už několik let a ví, jak se má tvářit, i když jde jen na procházku.

Zdroj: Instagram, super.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články