Martin Písařík promluvil o zásnubách. Bojí se však reakce své krásné přítelkyně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin pisarik
Zdroj: Profimedia

Martin Písařík je oblíbený herec a také bavič. Bohužel v jeho soukromém životě to není jen samá radost, několikrát byl přistižen s jinou ženou, ale jeho partnerka má, zdá se, nervy ze železa.

Martin patří mezi velké milovníky žen a není divu. Několikrát byl dokonce přistižen s cizí ženou v objetí, ale jeho partnerka k němu chová velmi vřelé city, proto jsou pořád spolu, a navíc spolu mají dva syny. Na svatbu však stále nedošlo.

Svou Michaelu by za jinou nikdy nevyměnil

I když Martin tvrdí, že by svou životní partnerku Michaelu za jinou nevyměnil, naposledy kolovala médii aférka, která se stala po premiéře filmu Štěstí je krásná věc. Nebylo to ale nic vážného, zřejmě to můžete svést na alkohol.

Se svou Míšou je podle svých slov Martin velmi šťastný, společně vychovávají sedmiletého Patrika a čtyřletého Marka. „Mám tak skvělou, a navíc strašně vtipnou přítelkyni, že opravdu nechci nic měnit. Moc dobře vím, že jsem to už několikrát podělal, a nechápu, že jsme spolu, a o to víc si toho vážím,“ přiznal herec pro Blesk.

pisarik pritelkyne

Zdroj: Profimedia

„Ptal jsem se jednoho svého o dost staršího kolegy, který taky rád zlobí, zda se to věkem zlepší, a on řekl, že ne. Samozřejmě bych si ji chtěl vzít, ale mám strach, jak ji požádat o ruku,“ svěřil se Martin.

Skutečná žádost o ruku ho teprve čeká

Blesk ho vyzpovídal na křtu kalendáře Pes a celebrita. Martin uvedl, že před kamerou už je zkušeným žadatelem o ruku, ale u své skutečné přítelkyně se obává její reakce. „Vymýšlím, jak to udělat, aby to bylo přirozené a moje přítelkyně se nesmála.“

Martin se již nevěnuje natáčení seriálů, chtěl si od nich totiž na chvíli odpočinout. Bohužel, celosvětová pandemie koronaviru tomu chtěla jinak a pauza se protáhla na několik měsíců. Martin byl nakonec rád, protože mohl trávit čas se svou rodinou.

„Pauza byla delší, než jsem čekal. Se seriály bych přečkal pandemii líp, docela frčely. Na druhou stranu jsem měl čas na rodinu, cestovali jsme i po Česku, do toho jsem daboval, takže jsme to ustáli. Teď už je spousta divadla,“ nastínil herec své plány v nejbližší budoucnosti.

Zdroj: blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články