Marek Eben by vedle sebe měl raději Terezu. Jak si podle něj vedl Aleš Háma?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek eben
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Jak všichni víme, Tereza Kostková si musela odpustit moderování dalšího dílu StarDance, protože byla pozitivní na covid-19. Nahradil ji Aleš Háma.

Vedle Marka Ebena se postavil další ostřílený moderátor, i když se jednalo o velmi netradiční situaci, kdy pořad uváděli dva muži. Aleš Háma dokonce zrušil rodinnou dovolenou, na které měli společně oslavit manželčiny narozeniny.

Produkce vybírala náhradníka dlouho

Že Terezu Kostkovou nahradí Aleš Háma, nikdo nečekal. Produkce ale vybírala velmi dlouho, na výsledný verdikt se čekalo čtyři dny. Sám Aleš to okomentoval na svém Instagramu slovy: „No a je to venku. Tak dlouho se vybírala moderátorka, která by to vzala za Terezu Kostkovou, až jsem někoho napadl já.“

A příspěvek pokračoval: „Měl jsem dnes odletět s rodinou na 3 dny do Španělska, tak letí sami, protože nabídka tohoto typu se dá jen těžko odmítnout.“ Večer, ve kterém se soutěžící perou o body, ale dopadl skvěle.

Jak ho ohodnotil Marek Eben? „Jsem moc rád, že to Aleš vzal, přál jsem si, aby to tak dopadlo. Protože to bude těžký přenos a on má zkušenosti, vkus a vtip,“ svěřil se serveru Stars24 ještě před začátkem.

„Tereza je teda hezčí, to si musíme přiznat, to už Aleš do soboty nedožene, ale jsem mu moc vděčný, že nám v téhle prekérní situaci pomůže a určitě to zvládne výtečně, o tom nepochybuji,“ přisadil si ještě Marek, který je známý svým smyslem pro humor.

Chybělo více účastníků soutěže

Kvůli nařízené karanténě se nezúčastnila nejen Kostková, ale vystupovat nemohli také Simona Babčáková nebo Mirai Navrátil. Z profesionálních tanečníků chyběly dokonce tři osobnosti. Herečka se k situaci vyjádřila až v sobotu večer, kdy zveřejnila video, na kterém fandí svým soupeřům. Mirai nakonec komentoval, co se stalo.

„Antivax teorii určitě nejedu. Já osobně jsem prodělal těžký covid v době, kdy vakcína nebyla dostupná a dodnes mám x následků, které se snažím vyřešit. Průběžně chodím na kontrolu protilátek, které zatím mám. Doktor imunolog mi doporučil počkat, než mi hladina protilátek klesne. Naše legislativa bohužel hladinu protilátek neuznává, ale to pro mě není důvodem měnit postoje,“ zveřejnil na svém Instagramu.

Jako první soutěž opustil Pavel Trávníček, následně se kvůli chybějícím soutěžícím nevyřazovalo, diváci jim přesto mohli posílat své hlasy. V dalším díle ale budou vyloučeni hned dva páry, které získají bodů nejméně.

Zdroj: Deník Šíp, Stars24, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články