Heidi Klum si koláčem skryla své intimní partie. Manželovi se tak naskytl pohled snů

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
heidi klum
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Heidi Klum za dva roky oslaví padesátku, ale na její postavě to rozhodně není znát. Na instagramu se nyní pochlubila novou fotkou. Na ní je oblečena jen v podprsence a její intimní partie zakrývá talíř s dortem.

Tahle žena se toho rozhodně nebojí. Osmačtyřicetiletá modelka nemá s odhalováním svého těla rozhodně problém. Nyní ukázala fotku, na které leží v posteli a v klíně má talíř s koláčem. Manželovi se tak naskytl pohled snů

Tím si zakrývá svůj odhalený klín, protože na snímku je jasně vidět, že si modelka „zapomněla“ vzít kalhotky. Na černou podprsenku ale naštěstí nezapomněla.

Koláčová a halloweenská královna

„Ach! Můj,“ okomentovala modelka fotku. S tématikou koláče pokračovala i v dalších fotkách. Na další totiž ukázala koláč na gramofonu a následně i krátké video.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

„Více koláčů,“ napsala ke gramofonové fotce. Modelka, která se pyšní perfektní postavou, si zřejmě takové dezerty teď hodně oblíbila.

Nejspíš jí koláč zbyl z halloweenské party. Heidi je známá tím, že každý rok svůj kostým vyšperkuje a platí za takovou nepsanou královnu Halloweenu.

Letos si velkou party pro své slavné přátele musela odpustit, to ale neznamená, že by se na kostým vykašlala.

Na sobě měla červenou paruku a na obličeji kočičí make-up, vyvedený opět do dokonalosti. Jen málokdo krásku v jejím převleku poznal.

V minulosti šla Heidi třeba za Fionu ze Shreka. Do svých kostýmů pravidelně zapojuje i své partnery. Její manžel, hudebník Tom Kaulitz, se převleku také nevyhnul.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články