Neteře princezny Diany se sladily do stříbrné. Na červeném koberci působily doslova královsky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
princezna diana
Zdroj: Profimedia

Pokud jste členem královské rodiny, musíte jednoduše vědět, co se sluší a patří a v jakém oblečení byste se měli objevit na významných akcích. Amelia a Eliza Spencer jsou dokonalým příkladem, který královské rodině rozhodně ostudu nedělá. Neteře princezny Diany se do společnosti oblékly vhodně a stylově.

Devětadvacetileté krásky se ukázaly médiím u příležitosti předávání cen The Leopard Awards na podporu The Prince’s Trust. Na červeném koberci rozhodně nebyly k přehlédnutí a muži na nich mohli oči nechat. Ostatně i celá řada žen by mohla těmhle mladým dívkám závidět.

Jako neteře princezny Diany jsou velmi známé a hodně se od nich také očekává. A zdá se, že jsou si toho obě vědomy. Rozhodně tak nezklamaly, když se objevily v barevně sladěných šatech a úsměvy rozdávaly novinářům na všechny strany. Podívejte, jak jim to slušelo.

Rozdílné, a přesto stejné

Na první pohled tyhle krásky nezapřou, že jsou dvojčata. Jejich usměvavé obličeje, blond vlasy a dokonalá postava jsou téměř totožné. Přesto se rozhodly každá pro trochu jiný společenský model oblečení. Jedna vsadila na delší šaty, druhá se zase nebála odhalit své krásné nohy.

Amelia se předvedla v elegantních třpytivých stříbrných šatech až na zem, které dokonale zvýraznily její ženské rysy a celkově jí opravdu padly. Její sestra pak oblékla šaty podobné barvy, ovšem kratší. Přes ně si oblékla bílé sako a celý model doplnila botami na vysokém podpatku.

amelia elisa spencer

Zdroj: Profimedia

Královskou krev v sobě nezapřou ženy ani tím, jaké zvolily doplňky. I ty se na nich doslova blyštěly, a zajistily tak oběma kráskám pozornost všech přítomných. Eliza i Amelia dostály svému jménu a ukázaly, že ve společnosti zkrátka umí zapůsobit.

Vždy dokonale sladěné

Mladé ženy na sebe upozornily nejen tím, jak jim to slušelo, ale také tím, jak se krásně sladily, aby vypadaly jedna vedle druhé dokonale, ale zároveň si vzájemně nekradly pozornost. Hosté události tak nedokázali říci, která z nich je hezčí, což byl možná tak trochu záměr.

Podobně sladěné se urozené dámy ukazují na většině akcí. Málokdy se stane, že by si jedna vzala něco jiného než ta druhá. Přesto jsou jejich modely vždy trochu rozdílné, ale jenom natolik, aby bylo možné říci, která je která. Princezna Diana by na ně rozhodně byla hrdá.

Na předávání cen The Leopard Awards se objevila celá řada celebrit a urozených osob, je ale jasné, že právě dvojčata na sebe přitáhla pravděpodobně tu největší pozornost a stala se zase na čas ikonami, kterým jejich krásu musí každý závidět.

Zdroj: Profimedia, dailymail.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články