Marek Lambora je znovu k mání. S Andreou Bezděkovou zveřejnili smutnou novinu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lambora Marek
Zdroj: Profimedia

Tomu se snad ani nechce věřit. Pár Marek Lambora a Andrea Bezděková, který mnozí považovali za jeden z nejkrásnějších v českém showbyznysu, je minulostí. Oba aktéři vydali prohlášení na svých sociálních sítích, kde se dušují, že ani jeden z nich tomu druhému neublížil. 

On je charizmatický herec, jehož popularita šla v posledních letech prudce nahoru. Ona krásná modelka a vítězka České Miss 2016.  

Tajný vztah 

Jejich vztah trval několik měsíců. O jeho počátku se však příliš neví. Pár jej totiž dokázal velmi dlouho tajit. Fanoušci si ale začali všímat, že se herec i modelka často vyskytují na podobných místech a přidávají na své sociální sítě podobné fotky. 

Oba kápli božskou až poté, co je na romantické valentýnské procházce načapal fotograf z deníku Blesk. Lambora ale už tehdy vysvětlil, že si své soukromí nechává raději pro sebe. 

Snaží se střežit si soukromí

To stále platí, což dokazují i informace o jejich rozchodu. Marek sice vyvěsil vyjádření na svůj Instagram, ale rovnou v něm upozorňuje, jak mu sdílení takto soukromých informací není vůbec příjemné. 

„Víte o mně, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit,“ začíná příspěvek mladý herec. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Lambora (@mareklambora)


Každý jde jinou cestou

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu,“ vysvětlil Marek. 

Podobné vyjádření připravila pro své fanoušky Andrea. „Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme,“ vysvětluje.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Bezděková (@andreabezdekova)

„Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé,“ uzavřela celou věc krásná modelka.  

Zdroj: Blesk, Instagram 

Autor: Markéta Mladá Související články